Skocz do zawartości

RSS - 10 ostanioch wpisów


Rekomendowane odpowiedzi

Przetestowane również u mnie i śmiga :)moje rss

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

This account has been suspended.

Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources.

Cos Ci jednak chyba nie wyszlo :)

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

This account has been suspended.

Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources.

Cos Ci jednak chyba nie wyszlo ;)

Wiem, widziałem :) Ale to nie wina skryptu, tylko barańskiego serwera ddl2. Wogole przestał działać i nawet ftp nie działa. Wrrrrrrr. Czyli 3 moje strony kaput :)

A jak jeszcze był na chodzie, to skrypt ładnie chodził i sam się nawet zasubskrybowałem ;)

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale powiedzcie mi, na co komus moze sie przydac ten RSS w katalogu ?

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli katalog jest tylko dla pozycjonerów i dla robotów, to ten kanał jest całkowicie zbędny, ale jeśli robić katalog dla ludzi, to może być całkiem niezłym narzędziem, zeby zwiększyć liczniki odwiedzin :) Póki co, to taki bajer, co ładnie wygląda ;)

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale na czym to polega? Na tym ze ktos u siebie na stronie zamiesci Twoj kanal i u niego na stronie beda sie wyswietlac Twoje wpisy ?

Jesli tak to po co komus by to bylo ? Jaki mialby w tym interes ?

Pozdrawiam

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak też można, jesli znajdzie się frajera, hehe, no ale czemu by nie zamieścić kanału również u siebie? Przy większych katalogach, gdzie są oczywiście wartościowe wpisy ktoś z odwiedzających może uzna, ze chce być informowany o nowościach. Wtedy taki kanał jest jak znalazł. Klikasz i masz ;) a Co do tego braku interesu, to zawsze mozna zrobić to przecież na zasadzie wymiany. Dla hipotetycznego przykladu u mnie jest moj rss i np z katalogu kumpla, a u kumpla jest jego rss i moj. I wszyscy happy :)

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. wiecej stron do indeksowania

2. linki z katalogow rss

Nie rozumiem ;/ Chodzi Ci o to ze jak na jakiejs innej stronie umiescimy RSS to bedzie wiecej wejsc w katalogow, bo wiecej stron prowadzi do katalogu ?

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności