Skocz do zawartości

kei.pl


jamesisko

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie polecam stwierdzili, ze jedna z moich stron generuje za duze obciazenie serwera gdyz wchodzi na nia zby duza liczba osob a mianowicie ok 400 uu dziennie. Smieczh na sali.

nie wiem Saint co miałes za konto ale nie wydaje mi się to prawda. Ja mam serwer luna, od 3 lat, trzymam tam wszystkie poważne swoje serwisy i klientów. Nie narzekam, szybki suport i przede wszystkim jestem pewny że potem nie będę płakał jak wiekszość ludzi po kupnie serwera za 100 złotych że nagle admin pojechał na wakacje a babcia się nie zna.

Nie blokują kont po przekroczeniu transferu, kilkakrotnie informują o jego przekroczeniu mailowo i wysyłaja po jakims czasie fakture proforme.

Generalnie jestem na Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam. W firmie, której pracowałem mieliśmy tam kilkadziesiąt stron (na 4 serwerach wirtualnych). Mają dużo cierpliwości ... ale chyba psychicznie już trochę zmęczeni byli po naszych telefonach :jezyk1:

Dbają o to by każda strona, która jest na serwerze chodziła płynnie, więc jeśli Twoja strona jest błędnie napisana, zajeżdza serwer to moim zdaniem bardzo dobra decyzja, że zwracają na to uwagę bo dzięki temu pozostałe osoby, które korzystają z hostingu nie cierpią. Nam też zwracali uwagę na dwa serwisy i uważam, że mieli w pełni uzasadnione uwagi. Musieliśmy postwić jeden z serwisów na całkowicie dedykowanej platformie.

Popularny wpis na php devblog: mod rewrite. Ranking systemów, czyli wybierz darmowy cms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakos nie moge sie przekonac do wirtualki - jak mi jedna domena wojewodztwo.pl generuje srednio 10 giga transferu to chyba mnie wygonia szybko ;/ Jeszcze pomysle nad ich dedykiem. Tylko jak sie maja pingi.. bo chodzi o to ze majac hosting w usa to botom google jakos tak blizej do serwera niz do hostingu w polsce...

Moze wezme testowy okres i potestuje sobie wirtualke ta domena - zobaczymy :rolleyes:

Bo tak z ciekawosci - jesli bedzie duzy transfer generowany - to dorzuca mi za doplata wiecej? czy maja sztywne limity? Wie ktos cos o tym?

Troche sie niecierpliwie - w poniedzialek zadzwonie tam i sie dowiem.. ale info od was tez mnie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak z ciekawosci - jesli bedzie duzy transfer generowany - to dorzuca mi za doplata wiecej? czy maja sztywne limity? Wie ktos cos o tym?

Z tego co rozmawiałem z konsultantem kei to bez problemu można dokupić transfer (rozmawiałem o platformach). Tutaj masz ceny dla wirtualek kei.pl/?stronka=host/hosting_cennik

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie nie polecam. Tak jak ktoś wyzej juz pisal... Mialem kilka dni przestoju napisalem do admina co sie stalo a on mi odpisał ze moja strona generuje za duzy ruch i obciaza serwer i ze odda mi kase ale zebym sobie poszedł. Żadnego okresu wypowiedzenia, nic. Blokada, 2 dni pózniej dostalem zwrot kasy przelewem... Ogolnie kosztowało mnie to czas na przeprowadzkę no i oczywiscie kilka dni padu zanim znalazłem cos innego, przestawily sie DNSy itp... Limity w poszczegolnych pakietach swoją drogą... a życie swoją drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności