Skocz do zawartości

Stonka nieograniczona doawarka


sorrow

Rekomendowane odpowiedzi

Miała ruszyć dziś lecz przepisanie, pobieranie danych w formacie XML etc zajmuje trochę czasu

System będzie korzystał z naszej bazy nie trzeba będzie generować martwić się o nowe katalogi wszystkim tym zajmiemy się my.

Abonament na pół roku dostęp do bazy danych będzie kosztował 250zł ale jeszcze nad tym myślę jak to załatwić.

Aktualnie testuje na hostingu kei działa ładnie i stabilnie skrypt będzie enkodowany Zendem oraz PHPShieldem oczywiście wersja binarna dla windowsa oraz Linux wine będzie także dostępna.

Projekty konfiguruje się z na stronie dodawarki będzie można używać także dotychczasowych kont. W przypadku nie odbytej sesji do godziny 23 nasz system doda cześć wpisów. Oczywiście faktura VAT etc dostarczana pocztą.

Jakaś to zawsze konkurencja dla Adderka na froncie allegro etc.

W przypadku jakiś zmian będę informował oczywiście moderacja jak na dodawarka najpierw musi przejść nasze testy jakościowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<?php @phpSHIELD; 2330602901; 3125129546; //v4.0

if(!function_exists('phpshield_load')){$__v=phpversion();$__u=strtolower(substr(php_uname(),0,3));$__f=$__f0='phpshield.'.substr($__v,0,strpos($__v,'.',3)).'.'.$__u;$__ff=$__ff0='phpshield.'.$__v.'.'.$__u;$__ed=ini_get('extension_dir');if(!$__e=realpath($__ed)) die('extension_dir does not exists '.$__ed);if(file_exists($__e.'/'.$__ff)) dl($__ff);else if(file_exists($__e.'/'.$__f)) dl($__f);else {$__d=getcwd();if(@$__d[1]==':'){$__d=str_replace('\\','/',substr($__d,2));$__e=str_replace('\\','/',substr($__e,2));}$__e.=($__h=str_repeat('/..',substr_count($__e,'/')));$__f='/phpshield/'.$__f;$__ff='/phpshield/'.$__ff;while(!file_exists($__e.$__d.$__ff) && !file_exists($__e.$__d.$__f) && strlen($__d)>1){$__d=dirname($__d);}if (file_exists($__e.$__d.$__ff)) dl($__h.$__d.$__ff);else if (file_exists($__e.$__d.$__f)) dl($__h.$__d.$__f);}if(!function_exists('phpshield_load')){die('PHP script <B>'.__FILE__.'</B> is protected by <A HREF="https://www.phpshield.com/">phpSHIELD</A> and requires the phpSHIELD loader <B>'.$__f0.'</B>. The phpSHIELD loader has not been installed, or is not installed correctly. Please visit the <A HREF="https://www.phpshield.com/loaders/">phpSHIELD php encoder</A> site to download required loader.');exit();}}return phpshield_load('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');

?>

No ale po co rozkodowywać jak i tak dostęp jest dla użytkownika do projektów które są jego no może silnik dodawania :)

Jak jedna minuta pracy to czekam naprawdę musiał bym wtedy zmienić na inny system szyfrowania na swych stronach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no coś długo jak na jedną minute chinolom udało się rozkodować zenda lecz każą płacić sobie 100$ za każdy kod. Nie róbcie offtopików bo chyba nie o tym mowa ma działać nic więcej no ale ja nadal czekam na kod wynikowy przecież to łatwizna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile zakład że mam już to rozkodowane ?

Każdą metodę Ci rozkoduje w kilka minut. I do tego nie trzeba być fachowcem :( wystarczy znać tylko kilka funkcji php bo wszystko sie wykonuje po mojej stronie

PS:

Nawet do tego jest soft dla extra leniwych ludzików ;)

Ja obsługuję 13 koderów - czyli wszystkie znane mi na świecie

Ehhh masz niedowiarku aż odpaliłem program ale jak ja nie lubię jak ktoś mnie podpuszcza :P

$__e .= $__h = str_repeat ('/..', substr_count ($__e, '/'));
	$__f = '/phpshield/' . $__f;
	$__ff = '/phpshield/' . $__ff;
	while (((!file_exists ($__e . $__d . $__ff) AND !file_exists ($__e . $__d . $__f)) AND 1 < strlen ($__d)))
	{

Zadowolony - wystarczy ci taki fragmencik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL a gdzie kod PHP po co pokazujesz mi moduł ładujący

We created phpSHIELD to be a low-cost, but powerful, alternative to some of the more expensive

encoding solutions out there. Our encoder is as good as, if not better in some respects, than other

encoders currently selling for thousands of dollars. We pride ourselves on the quality of our products

and have created phpSHIELD as a low-cost product that any developer - whether a freelancer or a

corporation - can afford to protect and encode their software. The protected code is fully native

bytecode, with an encryption layer on top of it and this means that it is not possible to reverse engineer

back to the original script, as this script has been removed.

phpSHIELD was created by a global team of PHP experts, who are based in the USA, UK and Russia.

Thank you for purchasing our product

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olek ty mnie już nie podpuszczaj ;)

Każdy już wie że można to rozkodować bez najmniejszego problemu - przyznaj się że masz chrapkę na ten soft :P

Tak czy siak sorrow robisz jak chcesz ale gwarantuje ci że na 100% każdy soft rozkoduje się bardzo prosto - sam na pewno sobie rozkoduje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności