Skocz do zawartości

[projekt] spodek20.pl


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że nowy moderator przymknie oko na małą niezgodność z regulaminem działu, ale ów 'projekt' jest czymś wykraczającym poza sztywne ramy regulaminu, dzieje się w "realu" i trudno od niego wymagać ukończonej strony z unikalnymi treściami ;)

-----------------------

1. Adres: spodek20.pl - strona w trakcie projektowania

2. Opis: "Spodek 2.0" to nazwa spotkań ludzi z branży IT. Być może słyszeliście już o takich spotkaniach w innych miastach Polski np.

GrillIT - we Wrocławiu

GrillIT Kraków - sekcja Krakowska

Bootstrap - Warszawa

Innowatorium - Warszawa (chyba 'padło')

Barcamp - wkrótce pierwszy w Poznaniu

Spodek 2.0 to podobna inicjatywa, tyle, że usytuowana na śląsku ;). Pierwsze spotkanie odbyło się w połowie lipca i dotyczyło głównie organizacji kolejnego, juz oficjalnego spotkania. Relacja u kolegów z Wrocławia.

Spodek 2.001 odbędzie się 8 września (sobota) 2007 r. w okolicach godziny 13. Dokładne dane pojawią się już wkrótce na stronie spotkania i na tym forum również. (MMP musi wrócić z wakacji :) ).

Miejscem spotkania będzie oczywiście Spodek2.0 czyli Rondo Sztuki, w samym środku Katowic, nie można mieć problemów z trafieniem w to miejsce :) (wielkie brawa :) dla MMP za zorganizowanie tego)

Wstępne propozycje prezentacji:

Marcin Pilśniak - Pomysł i rozwój portalu Zicherka.pl

Przemek Komorowski - Budowanie zintegrowanej tożsamości sieciowej

Sebastian Kwiecień (web20.pl) - ?

Ty - ?

4. Współpraca: Poszukiwane osoby, które chcą przedstawić ciekawą prezentację, tematyka IT jest baaardzo szeroka więc jest spore pole do popisu, również tematy SEO mile widziane.

Dla przykładu podaje tematy które gościły na ostatnim GrillIT we Wrocławiu lub na warszawskim Bootstrapie

Poza tym jeżeli masz ciekawy pomysł związany ze spotkaniami to także zapraszamy do kontaktu.

Grupa na GoldenLine: https://www.goldenline.pl/forum/internetowi-na-slasku

Spodek 2.0 jest spotkaniem darmowym, niekomercyjnym.

5. Kontakt: kontakt ze mną (admin[małpiszon]normanos.com) lub MMP.

Zapraszam do dyskusji, propozycji, pomysłów i przede wszystkim do wpisania sobie w terminarz 8 września ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Normanos. Całkiem niedawno przewinęła mi się myśl o utworzeniu ogólnopolskiego portalu dotyczącego spotkań. Pięknie wpisujesz się w taki projekt. Może zrobimy go razem?

Jak dla mnie pomysł OK ale potwornie zamieszałeś z prezentacją :). Chętnie zobaczyłbym jakie funkcjonalności serwisu masz w zanadrzu. Wypełnisz tym samym regulamin.

1 wrześnie będzie już po otwarciu INFOMAIL.PL - może zaprezentowałbym pomysł i realizację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Normanos. Całkiem niedawno przewinęła mi się myśl o utworzeniu ogólnopolskiego portalu dotyczącego spotkań. Pięknie wpisujesz się w taki projekt. Może zrobimy go razem?

To zależy co chcesz konkretnie zrobić i czym to się ma różnić od np. barcamp.pl, który agreguje newsy z innych spotkaniowych sajtów.

Jak dla mnie pomysł OK ale potwornie zamieszałeś z prezentacją :). Chętnie zobaczyłbym jakie funkcjonalności serwisu masz w zanadrzu. Wypełnisz tym samym regulamin.

?!? To taki sarkazm? ;) Bo nie skumałem :) Serwis będzie miał info o tym czym są te spotkania, będzie miał informacje kiedy następne oraz materiały z odbytych spotkań do pobrania/obejrzenia. Czyli standard jak w innych miastach ;)

1 wrześnie będzie już po otwarciu INFOMAIL.PL - może zaprezentowałbym pomysł i realizację?

Pewnie! Wskakuj na priva (mail/gg/jabber) to ustalimy co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje że coś wyjdzie, miejmy nadzieje że ludzie przyjdą z samej ciekawości co to będzie sie działo i że nie będziemy tam siedzieć w pare osób :)

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jimmi: w zasadzie MMP już wszystko zorganizował. Po moim powrocie (19.08) zaczynam robić stronę i od razu po tym buzz w necie. Jest jakiś problem z rzutnikiem gdyż cały lokal jest ze szkła :) i może mocno świecić w środku :) To już Marcin jak wróci będzie kombinował co z tym fantem zrobić. I tak, będzie cykliczne, już są kolejni zainteresowani prezentacją swoich 'tematów', na pewno będzie się to rozkręcało z imprezy na imprezę. Początki zawsze są trudne :)

@AQQry: powinno być OK, choć może nie od razu od pierwszego spotkania :P

@marek_o: no ja myślę! ;) Będę Ciebie wypatrywał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin cos tam mówił że wczeńniej test będzie robiony co i jak ... więc będzie wiadomo czy będzie coś widać :)

Btw.

Szykowany jest śląski SEO meeting pod koniec wakacji, więc może sie uda jeszcze coś zgadać przed samym Spodkiem :)

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja będę :)

Jak się wyrobię, to zarzucę jakąś prezentacją o Semantic Web.

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sekundkę temu została zrobiona lista uczestników, proszę się dopisywać:

https://spodek20.pl

Do poniedziałku zostanie podana lista prezentacji na pierwsze spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności