Skocz do zawartości

FAQ do ogłoszenia dobre-precle.pl


--Nuta--

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ponieważ w dziale ogłoszenia nie można dyskutować a uruchomiliśmy projekt jakiego chyba jeszcze nie ma chciałem zapytać o opinie na jego temat.

Chodzi o 30 płatnych precli na WP. Szczegóły są na stronie www.dobre-precle.pl oraz w dziale ogłoszenia tutaj.

pozdrawiam

N.

www.dobre-precle.pl - 30 dobrych, płatnych presell page - PR 0-3

Wiadomości Sportowe - Subiektywne felietony o sporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa, może chwilowa zadyszka.

co do ceny to oczywiście każdy będzie miał tu inne zdanie, natomiast cena obejmuje nie tylko publikację ale też napisanie i podlinkowanie.

N.

www.dobre-precle.pl - 30 dobrych, płatnych presell page - PR 0-3

Wiadomości Sportowe - Subiektywne felietony o sporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie rynek na szczęście weryfikuje.

co do ceny to oczywiście można się spierać bez końca, natomiast jak do tej pory przy niektórych zamówieniach wyszło około 1,8zł za publikację, a więc 60gr za link - jestem pewny że wartościowy.

Jeżeli 1zł to jest cena jaką warto za to zapłacić, to proponowałbym sprawdzenie ile kosztuje zlecenie napisania arta na 1700-2200 znaków + podlinkowanie tego. Tutaj dostajesz art, podlinkowanie i cała moc idzie w wasze linki, bo to nie jest zaplecze pod systemy swl z 20 wychodzącymi linkami.

N.

www.dobre-precle.pl - 30 dobrych, płatnych presell page - PR 0-3

Wiadomości Sportowe - Subiektywne felietony o sporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70 zł na rok? bezterminowo może bym się skusił.

to się skuś bo przy twoim stażu na forum właśnie tyle będzie cię to kosztowało bezterminowo :D

za 100 PLN masz hosting(na rok) na 10 IP i stawisz min. 10 swoich precli.

Lepiej inwestować w własne zaplecze jak w czyjeś, mam taka strategie

dodaj do tego domeny, wypełnienie treścią i podlinkowanie.

żeby nie było też uważam że własne zaplecze to podstawa, ale pisanie że utrzymanie dobrego zaplecza przez rok kosztuje 100zł trochę mija się z prawdą.

N.

www.dobre-precle.pl - 30 dobrych, płatnych presell page - PR 0-3

Wiadomości Sportowe - Subiektywne felietony o sporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu? ile kosztuje 10 szt regionalnych? Teksty mnie nic nie kosztują bo mam pisarzy na etacie i jak nie mają co robić to piszą teksty na nasze zaplecza.Linkowanie tez nic nie kosztuje . Nie widzę innych kosztów, ale nie mowie ze macie zły pomysł, pomysł dobry ale nie dla wszystkich.

Przepraszam jeżeli uraziłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie twierdzę że jest to oferta dla wszystkich. pół roku temu przypadkiem trafiłem na "niszę" gdy sam byłem gotowy zapłacić dużo większe pieniądze za taką możliwość jaką oferujemy.

wtedy zainwestowaliśmy trochę w domeny, w wolnych chwilach wypełnialiśmy tekstem i linkowaliśmy.

jakoś pod koniec roku wszystko dopracowaliśmy do tego co mieliśmy w planach i udostępniamy.

według mojej wiedzy i procedur jakie założyliśmy dla projektu jego moc będzie rosła logarytmicznie :D

czekamy jeszcze na powrót PR dla starych domen których przed updatem nie zdążyliśmy porządnie podlinkować i pewnie cena wzrośnie (proszę nie zaczynać dyskusji o tym że PR nie ma znaczenia dla pozycjonowania bo o tym wiem, ale marketingowo dalej robi swoje).

To co teraz napiszę można traktować jak deklarację - cena za usługę będzie taka jak przy pierwszym zamówieniu niezależnie od ceny obowiązującej w danym okresie.

N.

www.dobre-precle.pl - 30 dobrych, płatnych presell page - PR 0-3

Wiadomości Sportowe - Subiektywne felietony o sporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać o możliwość zablokowania botów odpowiedzialnych za wyświetlanie linków. Po co konkurencji pokazywać, że kupujemy linki. Zatem chodziłoby o blokadę Yahoo Slurp , a w/g pewnych wypowiedzi na PIO również binga. Ogólnie, mnie nie przeszkadza wyciąć wszystko, zostawiając jedynie Google, bo pod niego to wszystko :)

Skoro to stoi na WP to można używając np. wtyczki GD Press dla konkretnego wpisu w panelu podczas edycji ustawić blokadę dla yahoo, czy innymi lepszymi, podałem pierwszą z brzegu jaka przyszła mi na myśl

No i jeszcze skoro pisze

+ około 300 linków z katalogów
nie pisze jakie to katalogi, mogą być spam katalogi do których wszyscy dodają automatem śmiecie, mogą być moderowane... zapewne to miniacz umożliwiający wstawienie linku w treści, a skoro tych 300 linków pochodzi z treści wpisu to czyj główny adres jest linkowany. katalogi przyjmują strony a nie podstrony, nasze wpisy lądują na podstronach. Nie pisze też czy wpisy do katalogów są z mieszarki, czy leci 300 kopi

Żeby to miało ręce i nogi przydałby się regulamin usługi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre wpisy do kategorii zostały przydzielone jakby na siłę, macie ich za mało

stawiacie na jakość, wpisałem w Google

"był naprzeciw pustej bramki przeciwnika. Zamiast spokojnie strzelić gola zechciał walnąć z kilku metrów pod poprzeczkę. Rezultat"

wywaliło troche kopi, szablony na wielu subdomenach powielone

czy robicie coś żeby te wpisy do 300 katów szybko zaindeksować, uruchomić adda nie problem, wbić wpisy w indeks i je tam utrzymać angażuje trochę bardziej, zatem jak jest

plus drobna wątpliwość

Każdy wpis dostaje około 130 linków stałych z dedykowanego zaplecza 2 stopnia, około 300 linków z katalogów

czy dobrze rozumiem 30x(130+300)=12,900 linkaczy :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie twierdzę że jest to oferta dla wszystkich. pół roku temu przypadkiem trafiłem na "niszę"

faktycznie niszowa oferta, ciekawa dla osób nie mogących wszystkim zająć się osobiście, kilkadziesiąt mocnych linków załatwi sprawę lepiej niż setki z webmini

@--Nuta-- ostatnia wiadomość 05.01 albo masz mnóstwo roboty albo olałeś już biznes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiadam bez cytowania:

REMISS

te 300 linków z katalogów linkuje wpisy w blogach a nie strony docelowe. do tego linki z piramidki i faktycznie każdy wpis dostaje około 450 lików stałych. do tego dochodzą linki rotacyjne. Wpisy w katalogach są z synonimami. A jakie katalogi mamy w polsce każdy wie, są śmieci i nieśmieci - pamiętaj że są to jedynie wpisy podlinkowujące blogi. Raz w tygodniu te wpisy w katalogach trafiają do rotacji, jeszcze nie sprawdzałem jak jest z ich indeksacją, ale testową domenę która jest linkowana tylko nią trzyma bez problemu w indeksie.

ARNI

Cały system to trochę piramida, to co znalazłeś to jej część - około 80 blogów które linkują do artykułów w blogach głównych. Trochę działa to na zasadzie hostów podlinkowujących w syropie. Średni site tych blogów to obecnie 600 i tutaj nie ma obawy o duplikat bo to tylko excerpt z blogów.

i jeszcze raz REMISS

biznes nie jest olany, za dużo czasu i kasy włożone - nie było pytań, nie było odpowiedzi.

aukcja na allegro puszczona na życzenie jednego klienta.

N.

www.dobre-precle.pl - 30 dobrych, płatnych presell page - PR 0-3

Wiadomości Sportowe - Subiektywne felietony o sporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności