Skocz do zawartości

nowa dodawarka do katalogów


yokokeke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W tym tygodniu postawię testową wersję nowego skryptu do dodawania do katalogów.

Jak narazie obsługuje dodawanie do katalogów qlweb, qlweb mod by yachu, mini, hurricane. Aktualna baza zawiera ok 900 polskich katalogów do których dodaje szybko i skutecznie. Moduł dodawania jest juz w całości opracowany. W budowie jest nadal część odpowiedzialna za modyfikację bazy katalogów.

Szukam osoby chętnej do przetestowania tego skryptu, napisania ogólnej opini i wskazania błędów. W zamian użytkownik otrzyma za darmo finalną wersję skryptu. Jestem zainteresowany współpracą tylko z użytkownikami, którzy dzięki swojemu stażowi na forum mają już pewną wiarygodność. Mówiąc łopatologicznie tylko znani userzy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chętnie przetestuję, jak coś poproszę więcej szczegółów na jakiej zasadzie działa itp.

Kontakt jak coś na PW.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba do testów to stanowczo za mało, moje uwagi poszły na PW.

to będzie w końcu automat czy półautomat ?
3/4 automat :P

@pandha, narzędzie bardziej przypomina dodawarka.info niż SK,

a co za tym idzie skrypt narzuca katalogi, kategorie itp.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności