Skocz do zawartości

Boening 757 i Pentagon w dniu 11.09


Erbit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kiedy dwa lata temu dzieliłam się ze znajomymi opinią, że Stany same sobie rozbily samoloty o wtc, popatrzyli na mnie jak na adwentystke dnia siodmego ... :blush:

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze za duzo powiedziane, ze same sobie rozbiły samoloty o WTC (zbyt kontrowersyjna wersja - choć dość realna), natomiast co do samego Pentagonu chyba nie powinno byc wątpliwości.

92292[/snapback]

To dosc ryzykowne stwierdzenie. Faktem jest natomiast, ze uzbroili arabskie bojowki (w tym Osame) i przeszkolili ich we wlasnych osrodkach. Uwzgledniajac kuriozalny atak na Irak i ludobojstwo w Afganistanie otrzymujemy zupelnie nowy obraz polityki zagranicznej USA. Jak ja chcialbym sie mylic :blush:

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części samolotu, który uderzył w WTC nie odbiły się od ściany, a także nie wyleciały z drugiej strony. Zostały w środku. Dlatego też trawnik przed pentagonem jest czysty, co wyraźnie podnieciło autora tego filmiku. Zniszczony fragment pentagonu + piwnice to zdecydowanie większa objętość niż kilka pięter WTC. Dlatego nie było śladu po dużym samolocie. Wszystko wleciało do środka i stopiło się w skutek pożaru.

Poza tym i przede wszystkim to tam zgineli ludzie(ci z pentagonu i ci z boeinga) i tego jakoś nikt nie kwestionuje.

Natomiast autor tego filmiku wpadł na świetny pomysł jak podnieść pagerank swojej domeny :hi: Za jakiś czas plik usunie i w jego miejsce da 301, a linki zostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Wszystko wleciało do środka i stopiło się w skutek pożaru....

To oficjalna wersja...

Jednak jak dla mnie te ujecia spod Pentagonu nakręcone kamerą ochrony są dość wymowne, zniszczenia w pierwszej scianie budynku (tu gdzie nastąpiło uderzenie) też coś dziwnie małe jak na wielkość takiego samolotu i jego prędkość (nawet szkła w szybach pozostały). Samolot, ktory wleciał w WTC wbił się w jej lekką konstrukcję i niewiele 'przeleciało' na wylot WTC (choć konstrukcja WTC to ramy i lekkie ścianki) a tu w ścianę betonowego budynku weszło coś jak w masło i przebiło w sumie 3 budynki betonowe na wylot (tak działają pociski, wbijają sie i eksplodują wewnątrz). Na dokładkę jakim fachowcem musiał być pilot by tak ciężką i mało sterowną maszyną przelecieć sporą odległość na niskiej wysokości (na tyle niską by nie będąc zauważonym przez radary) a potem z dużą precyzją trafić w kilkupietrowy budynek (cały czas lecąc praktycznie tuż nad ziemią) i by nie być dostrzeżonym wzrokowo przez przypadkowych świadków na trasie teoretycznego przelotu od momentu zniknięcia aż do Pentagonu (wszak nie leciał nad pustynią tylko nad miastem... i to nisko).

No cóż - niemniej każdy może mieć własne zdanie (właściciel stony przekieruje 301 linki z pliku SWF a samolot spłonął tak doszczętnie, że nawet metalowe części wyparowały wraz z carnymi skrzynkami, które są zabezpieczane na wypadek pożaru a budynek Pentagonu został ledwo okopcony jak na tak wysoką temperaturę w której WSZYSKO odparowało...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze za duzo powiedziane, ze same sobie rozbiły samoloty o WTC

A jaki byl pretekst rozpoczecia II wojny swiatowej? Hitler sam sobie zabil ludzi i zwalil wine .. :hi:

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie neguję Kava Twojego przekonania... sam nad tym się zastanawiam... pewno historia to oceni. Uważam tylko to za mało realne, gdyż by rozpocząć atak na separatystów nie musieli poświecać tylu niewinnych ludzi i siać takiej paniki i strachu - wystarczyło to załatwić mniej drastycznie (np. Irak jest tego przykładem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczyło to załatwić mniej drastycznie (np. Irak jest tego przykładem).

Irak jest naturalna kontynuacja kampanii "walki z terroryzmem". Przy okazji przedluzajacych sie - i bezskutecznych dodajmy - poszukiwan Osamy przypomniano sobie o Saddamie. Kilka dobrych lat siedzial sobie spokojnie (taki mial uklad z USA), a tu nagle stal sie grozny. Ze juz nie wspomne wyswiechtanego stwierdzenia, ze Irak ma ropy jak Grenlandia lodu.

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. no to skoro już jesteśmy przy adwentystach dnia siódmego, Stanach i ropie i tych klimatach, zapuszcze dziewiczego linka do oil peak - dopiero powstaje, ale bede systematycznie budowac :]

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samolot spłonął tak doszczętnie, że nawet metalowe części wyparowały wraz z carnymi skrzynkami, które są zabezpieczane na wypadek pożaru a budynek Pentagonu został ledwo okopcony jak na tak wysoką temperaturę w której WSZYSKO odparowało...)

Nie trzymam się żadnej oficjalnej wersji, tylko podchodze do tego zdroworozsądkowo. Z tego co pamiętam z przekazów TV to budynek pentagonu tlił się dosyć długo, ale oczywiście, gdyby w pentagon uderzył lotniskowiec to może by i się nie stopił, ale to był boeing - aerodynamiczne pudło z bakiem pełnym paliwa, silnikami i skrzydłami.

dokładkę jakim fachowcem musiał być pilot by tak ciężką i mało sterowną maszyną przelecieć sporą odległość na niskiej wysokości

Może nie był fachowcem, ale był najlepszym z tych wszystkich, którzy wykonali zamach. Dwaj pozostali dobrze wiedzieli, w które piętro muszą uderzyć, żeby wierze zawaliły się do środka. Za wysoko - nic się nie zawali, za nisko - straż pożarna zdąży ugasić.

Choć nie jestem i bardzo daleko mi do bycia oddanym fanem USA i wszystkiego się z tym krajem wiąże, to nie wierze w to, że ktoś z tamtejszej administracji czy wojska zdecydowałby się na taki ruch - postrzelić się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. no to skoro już jesteśmy przy adwentystach dnia siódmego, Stanach i ropie i tych klimatach, zapuszcze dziewiczego linka do oil peak - dopiero powstaje, ale bede systematycznie budowac :]

92398[/snapback]

bardzo.. dobra strona... swoja droga robiles ja dla linkow czy dla wyedukowania ludzi?

gdzie sa moje linki? :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo.. dobra strona... swoja droga robiles ja dla linkow czy dla wyedukowania ludzi?

92656[/snapback]

Dopiero ją robię, na razie mam dopiero pięć artykułów - nie dla linków, na pewno. Zamontuję adsense ale nie to jest celem. Bardzo mi miło :)

PS https://gielda.onet.pl/0,1180216,wiadomosci.html

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności