Skocz do zawartości

Jak najlepiej wykorzystac Content


MaKLeR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Ostatnio postanowiłem sobie zrobić stronkę z contentem, która wypozycjonuje na odpowiednie słowa. Strona została zaindexowana i pnie się w górę na dane frazy. Teraz pytanie do profesjonalistów.

- Jak nalepiej wykorzystać ten content, by uzyskać dobre rezultaty.

Za sugestie z gory dzieki.

Czasem, w nasze ręce trafiają stare zardzewiałe felgi, wydające się być złomem, z którego nie da sie nic zrobić. Gdy mamy felgi zabytkowe jedynym wyjściem wydaje się być Odnawianie Felg. Zapraszamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio postanowiłem sobie zrobić stronkę z contentem,
O co masz na myśli pisząc o tym swoim "contencie", co pod tym pojęciem rozumiesz ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w modzie tzw. strony z contentem, jeśli to dobrze rozumiem.

Najczęściej byle jaki layout, kilka artykułów i już webmaster myśli, że zawojuje świat.

Irytują mnie takie strony. Oczywiście nic sensownego do sieci nie wnoszą. Dla zwykłego usera nie mają żadnego znaczenia...

Wiele katalogów (raczej tych zagranicznych) już powoli się na taką sieczkę uodparnia, zamieszczając odpowiedni zapis w regilaminie, że coś takiego nie będzie przyjmowane.

Oczywiście są wyjątki, z autorkim contentem, własnymi artykułami. Tyle, że trzeba naprawdę w danym temacie mieć coś do powiedzenia. Całej reszcie nie wróżę powodzenia, mimo że przy ostatnim UPDATE Google wyraźnie faworyzował tzw. content.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności