Skocz do zawartości

Nasze dochody


lj2m

Jaki jest Twój przychód miesięczny z SEO?  

236 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki jest Twój przychód miesięczny z SEO?

    • Nie mam przychodów
      14
    • do 200 zł
      11
    • 200 zł - 500 zł
      11
    • 500zł - 1000 zł
      5
    • 1000 zł - 2000 zł
      18
    • 2000 zł - 3000 zł
      17
    • 3000 zł - 5000 zł
      14
    • 5000 zł - 7000 zł
      7
    • 7000 zł - 10000 zł
      3
    • powyżej 10000zł
      18


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio żadnych ciekawych tematów na tym PiO. Nuuuuudy ;) . Dlatego pomyślałem że można by zrobić sondę dotyczącą naszych przychodów. Każdy jest anonimowy, więc mam nadzieję że z chęcią zagłosujecie i choć trochę dowiemy się ile przeciętnie zarabiają ludzie w tej branży. Zapraszam do udziału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moderatorzy widzą kto jak głosuje ;) A to kwota miesięcznie czy rocznie ;)

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, myślałem, że temat tak szybko nie umrze. Widać, że gentelmani nie rozmawiają o pieniądzach. Swoją drogą myślałem, że za kilka dni zobaczę 90% głosów w opcjach wyższych od mojej i że będzie mi smutno;)

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu za bardzo co pisać, przecież nikt nie będzie się chwalił ile zarabia i za co, ale taka ankieta może pokazać w którym miejscu jesteśmy.

Jak na razie średnia dla 88 głosów wynosi około 2950zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co masz na myśli zarobek z Seo? Tylko kwoty, jakie pozycjoner dostaje za pozycjonowanie, czy to co zarabiamy na ads, pp itp.? A może to ile zarabia nasz sklep, który pozycjonujemy lub ile zleceń zdobywamy dzięki pozycjonowaniu naszej strony?:) Oczywiście wszystko piszę hipotetycznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co rozumiesz przez "przychód"? Jak odejmiesz od pieniędzy, które otrzymujesz na konto 22% VATu [chociaż przychód chyba podaje się bez VAT?], 19% dochodowego, ewentualnych pracowników i inne koszty firmy - serwery, domeny, reklamę itp. to dochód netto może być znacznie niższy od przychodu.

Takie ankiety mają sens dopiero wtedy gdy są faktycznie anonimowe i jest jasno skonstruowane pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że wszystko co zarabiamy dzięki google

Trzeba było tak od razu ;-) A tak w ogóle to jak ktoś zarabia np. 5k to ma zaznaczyć opcję 3000 zł - 5000 zł czy 5000 zł - 7000 zł? Zawsze miałam ten sam problem przy zaznaczaniu wieku w ankietach i kiedy mój wiek znajdował się w obu przedziałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to jak ktoś zarabia np. 5k to ma zaznaczyć opcję 3000 zł - 5000 zł czy 5000 zł - 7000 zł?
To bardzo proste, nie rozumiem problemu. Pierwszą opcję zaznaczasz gdy 5000 to jest dużo, drugą gdy 5000 to mało ;)

[dodane]

[natręctwo on]

Można parę groszy z tych dużych zarobków przekazać na konto Fundacji B)

[natręctwo off]

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności