Skocz do zawartości

Internetowy telefon i fax w jednym


qazy

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o możliwość przypisania do mojego konta numeru telefonu (a najlepiej dwóch z różnych stref numeracyjnych) i żeby od razu była możliwość używania tych numerów jako faksu do wysyłania/odbierania np. na maila. Jeśli znacie coś co sami używaliście/używacie i jest godne polecenia + w dobrej cenie będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

słyszałem wiele dobrych opinii o --> IPFON - www.ipfon.pl ciekawe mają usługi i podobno bardzo dobrej jakości - zachwalał mi je między innymi jeden z moich wykładowców. brak abonamentu, choć trochę wysokie przez to stawki za minutę,

Agencja Interaktywna Kraków .

Polecam maszyny budowlane, jeśli potrzebujesz zagęszczarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

qazy Pochwal się co wybrałeś. Przymierzam się do zamówienia takiej usługi, tniemy koszty ale czy warto?.

Przyznam Ci się, że jeszcze nie wybrałem. Firma będzie działać od następnego miesiąca i wtedy będę chciał wypróbować, którąś z wymienionych powyżej usług. Jak już to zrobię i trochę tego poużywam to na pewno odświeżę tego posta i podzielę się swoją opinią. Ale to jeszcze trochę potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie wszystko uspokoi to lapie sie tej usługi.. a tak na szybko (mialem malo czasu na czytanie) mozna wysylac fax i odbierac czy tylko odbierac?? bo tlenofon ma mozliwosc odbierania.. i tylko odbierania ;-/

https: //www.ipfon.pl/voip.htm#fax2email

Wygląda na to, że można. Kazur - jak to wygląda w praktyce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności