Skocz do zawartości

dobry grafik. istnieja jeszcze tacy?


pandha

Rekomendowane odpowiedzi

hej, nie daje w ogloszenia, bo mysle iz w pogaduszki bardziej sie nadaje. szukam grafika, niestety bezowocnie. wszelakie ogloszenia na zlecenia.przez.net to żenująco niski poziom, albo ceny z kosmosu, jak ktos potrafi uzywac cos wiecej niz painta.

tak prosze o info jak ktos zna dobrego grafika, mam logo i kilka bannerow do zrobienia.

dzieki

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest? podajesz info ze robisz grafike, to moze jakies portfolio? o tym wlasnie mówie, czlowiek chce cos zlecic i otrzymuje info - ja potrafie. a pozniej sie okazuje ze grafika wyglada jak z lat 80 robiona na spectrumie.

portfolio kolego.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje info, ze ktos robi grafike - nie ja

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie ma takich ;) graficy to najgorsza zaraza netowa... ci ludzie są niepoważni i to w zasadzie bez znaczenia o jakim budżecie mowa...

ostatni tyle zwlekał z pokazaniem co zrobił, że został wylany.

przedostatni stwierdził, że ma 14 dni więc mam się nie gorączkować, po czym 14 dniach podesłał taką szmirę, że do portfolia się to nawet nie nadaje. do widzenia, następny.

przed przedostatni 2razy zmieniał termin dostarczenia szkicu. do 3ciego razu nie zdzierżyłem czekać. do widzenia.

i tak by można w nieskończoność i to tylko nie moja opinia.

Jak tu jest ktoś porządny i dostarcza pracę na umówiony czas to także zapraszam z portfolio na priv, pracy jest bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portfolio kolegi - https://www.itheaz.com/ Spośród jego prac jakie widziałam, większość to całe strony, ale z bannerami na pewno nie będzie miał problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry GEGE, nie zauwazylem ze to nie twoje ogloszenie. faktem jest ze to byl smiec i powinien byc w koszu a nie ogloszeniach. tak samo jak normanos, mam mase przykrych doswiadczen z grafikami, lacznie z czekaniem 3 miechy na layout, albo sliczny layoutic, ktory znalazlem na template monster, a koles dopoki mu nie wyslalem linka twierdzil ze jego.

co do budzetu, jestem w stanie zaplacic za dobrego grafika, obecnie potrzebuje kilku rzeczy, szczegolnie dobrych bannerow reklamowych.... tak wiec jak czekam na info chlopaki, moze ktos sie skusi i podrzuci info skrzetnie ukrywanych grafikow....

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę mi ciężko czytać co niektórzy tu wypisują.

Czy to graficy, programiści czy pozycjonerzy, bez znaczenia. W każdej z tych grup znajdą się zarówno profesjonaliści jak i amatorzy.

Co do grafików to ze swego doświadczenia mogę napisać, że cena jest najczęściej proporcjonalna do jakości.

0-300 zł - amatorzy

300-600 zł - ciągle amatorzy :-)

600-800 - w tej grupie znajdą się dobrzy graficy, niestety bez jakiegokolwiek pojęcia o użyteczności na stronach.

800-1200 - najczęściej graficy procujący w różnych agencjach ale dorabiający jak freelancerzy. Oprócz zdolności graficznych mają już nie jakie pojęcie o użyteczności na stronach ale ciągle niezbyt duże.

1200+ - drogo,ale profesjonalni, dla tych osób nie musisz przygotowywać projektów blokowych. Potrafią bardzo dobrze określić twoje potrzeby i preferencje, do tego know-how użyteczności mają na dużym poziomie.

Ja najczęściej korzystam z grafików za "800-1200", w tym że zanim coś zlecę tworzę projekty blokowe, a po już skończeniu jego pracy poprawiam niektóre elementy aby były bardziej użyteczne (bo sam szybciej to zrobię niż miałbym zlecać każdą poprawkę)

Mayko.pl - skuteczne pozycjonowanie stron www
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez znaczenia czy chodzi o 500 czy 2000. Powiem więcej, im lepszy gościu tym bardziej mu odpierd* i ma w du**e wszystkie terminy. Tych z agencji także trzeba omijać, oni w pierwszej kolejności nie dotrzymują żadnych terminów!

Oczywiście, że w każdej dziedzinie są lepsi i gorsi, ale tak jak nie znam drugiej takiej wrogiej branży jak SEO, tak nie znam drugiego zawodu, który by się tak opierd* z terminami jak webgraficy. Chcą coraz większych pieniędzy a nie potrafią dostarczyć zamówionej usługi na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o terminy to też robiłem takie poszukiwania i na digart.pl znalazłem człowiek dostał kasę, anie odść, że roboty nie skończył to na okrągło były jakieś fochy i musieliśmy się rozstać ... pomijam fakt, że de fakto to sam zaprojektowalem rozrysowałem i wybrałem kolorystykę kupiłem potrzebne, zdjęcia na stockach i inne alementy ...

Ogółnie jest tendencja brania zaliczek, a jak praca nie odpowiada pewnym ustalonym dorbą to to ciężko jest odzyskać zaliczke ...

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre i tanie nie istnieje, chyba że ktoś ma abonament w erze.

Istnieje jednak drogie i do niczego :hello:

normanos - są gorsze grupy zawodowe ;)

Ale fakt znam jedną "graficzkę" która jak zacznie projektować to pojęcie "czas" zanika...

Wracając do tematu: nikt nie jest telepatą, do wykonania projektu (funkcjonalnego serwisu, a nie bannera) potrzebny jest brief i przynajmniej 2 osoby, a ideałem byłyby:

- grafik

- spec do spraw usability

- spec do spraw marketingu

- spec od psychologii

- koordynator załogi - niekwestionowany lider grupy

Jak nie zatrudniasz tych 5 osób, to płacisz grafikowi, a Ty pracujesz za 4 pozostałe ;) Jak nawala Ci koordynacja, tzn. że grafik dostał zbyt mały opierd.. i się spóźni :)

Świece ozdobne - świece na prezent lub do dekoracji
Opakowania kartonowe - opakowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domu nie budowałem, ale przymiarki robię.

Remont robiłem i to nie jeden. Mam na to metodę.

1. Dobra umowa z wykonawcą

2. Zaliczka 20%

3. Trzaskam drzwiami i wracam po upływie czasu określonego w umowie i tu wyjścia są dwa: albo zarobię bo się spóźnią, albo zarobię bo spier... :hello:

Świece ozdobne - świece na prezent lub do dekoracji
Opakowania kartonowe - opakowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności