Skocz do zawartości

Update Jagger, 16 października 2005r.


franckey

Rekomendowane odpowiedzi

chyba był mały update Google, co prawda PR na Firefox plugin widze taki sam, ale WSZYSTKIE (około 10) moje strony poszły do góry.

Genralnie zostałem nagraodzony za stopniowe dodoawnanie linków tylko ze stron powiązanych tematycznie , unikanie jak ognia linkorów, farm linków i tego typu.

:)

pozdrawiam:

Tomek Frontczak

MaxROY.com sp. z o.o. - Search Marketing Consulting

Szkolenia - Marketing: AdWords (certyfikowane przez Google), SEO (certyfikowane przez MaxROY.com) i Analityka Webowa

marketing_okladka_poziom.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zobaczcie co sie stalo z linkorem - polecial gdzies w las, widze ze strony pozycjonowane linkorem tez postpadaly - czyzby znalezli sposob na linki w rotacji ? wyniki sie jeszcze zmieniaja i skacza, to chyba dopiero cisza przed burza

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do twojej 9 pozycji pod Gry RPG to zobacz sobie kto cie goni (14 pozycja)

Patrz linki w podpisie. A co do słowa RPG to chyba wpadłem do sandbox-a bo pod allinanchor:rpg jestem na 9 stronie a bez wogóle mnie nie ma :( . Ale tak czy tak to strona testowa i przykładowe "wyzwanie" !!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj jest dużo zmian i przetasowań,

może?

- jeszcze większa wartośc wieku

- raczej stałe linki

- wzmoconiono filtr (sandobox) nawet na stare domeny ~ uzwględniajcy zbyt dużo linków

u mnie są teraz 3 rodzaje wyników, na różnych data center

Canon sony aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe - promocja. Atrakcyjny system ratalny. Katalog stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem narzędziem do sprawdzania pozycji na różnych DC i na większości pod "rpg" jestem nadal na 9 ale na niektórych na 40 którymś.

Mam nadzieje, że to chwilowe :/

Systemy Wymiany Linków - Zdobądź więcej linków przy pomocy systemów automatycznej wymiany linków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to w tym momencie wyniki są lepsze, na interesującą mnie frazę skoczyłem na 2 miejsce, także mam nadzieję, że tak zostanie :D

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to w tym momencie wyniki są lepsze, na interesującą mnie frazę skoczyłem na 2 miejsce, także mam nadzieję, że tak zostanie :D

92898[/snapback]

lepsze dla ciebie, czy lepsze ogolnie z punktu widzenia usera?

searche ktore ogladam zostaly zdominowane przez wielkie serwisy, oferujace content na wiele tematow, ale konkretnych informacji.

polish suicide flew 48 successful missions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności