Skocz do zawartości

a może.. koszulki PiO ?


Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś oprócz mnie chialby cudowną koszulke PiO?

Na forum jest tylu grafików, że na pewno by się znalażł niezły porojekt. A chętnych pewnie tez masa.

Ja bym brał minimum 2. Jak by była taka obcisła dla dziewczyny to 3 :jezyk1:

Czarna, z małym logiem lub napisem PiO i jakims smiesznym hasłem.

Dobry pomysł?

Wierze ze znajdziecie firme ktora to dobrz zrobi itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

pomaranczowy - bedziemy brani za mlodziezowke PO :rolleyes:

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by bylo, gdyby kazda koszulka byla unikalna, np. posiadal nr uzytkownika lub nick. Nie mam pojecia jakie to koszta.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by bylo, gdyby kazda koszulka byla unikalna, np. posiadal nr uzytkownika lub nick. Nie mam pojecia jakie to koszta.

wydaje mi się, że ktoś na forum zajmuje się pozycjonowaniem strony z koszulkami

on może być najbliżej tematu :)

pozdrawiam

ad :-)

"Ale kochany! Nie ma żadne "tylko"! Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!"
1% dla Antka

Ania M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pomysł mi się podoba i już wcześniej nad nim myślałem w charakterze aukcji charytatywnej koszulek.

Koszulki mogę załatwić dobrej jakości i tanio - potrzebna tylko wzoru czy loga forum.

Więc jeśli ktoś z ekipy rządzącej forum lub jakiś grafik dostarczy mi potrzebne wzory można będzie zrobić koszulki.

Czekam na kontakt w takim razie bo widzę, że chętnych jest trochę.. :)

Pozdrawiam

Absurd, nonsens i hipokryzja.

Mój blog o SEO / SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności