Skocz do zawartości

page rank 4 praktycznie bez linkow


pavka

Rekomendowane odpowiedzi

Wg googla, po wpisaniu link:www.mojajakasstrona.pl mam 3 linki a pagerank 4

Wg info, ktore znalazlem to PR 4 powinna domena byc dobrze podlinkowana w serwisach, katalogach tymczasem 3 linki to dosc mierny wynik...?

I mam wrazenie, ze narzedzie gogle link:jakissite a np linkvendor - backlinks nie sa zgodne ze soba, gogle obcina wiele linkow, ktore np. linkvendor pokazuje - moze to miec cos wspolnego z tematyka strony? np. link:jakissite pokazuje linki podobne tematycznie? jesli nie to skad roznica miedzy linkvendor backlinks a link:costam googla?

Serdecznie pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

standardowa odpowiedz nr 312: poczytaj przyklejone w tym dziale. potem przegladnij pobieznie w miare caly dzial dla poczatkujacych, nastepnie zabierz sie za reszte forum, a jesli jeszcze cos wowczas (za 2-3 miesiace zapewne) bedzie niejasne, to wtedy mozesz strzelac w czestotliwosci 3 pytan na godzine.

Fabryka Spamu - mój SEO-blog

Polecam prosty CMS - PikoCMS do stawiania zaplecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam czytam ale jak dobrze zauwazyles - 2-3 miesiace moze mi to zabrac a sugerowalem sie sie nazwa dzialu "dla poczatkujacych" ale moze masz racje, ze to nie "przedszkole" :)

Jednak jesli chodzi o PR=4 przy niskiej ilosci linkow /gogle pokazuje 3, linkvendor ok 100 z czego kilka maksymalnie ma pr3/ no i wiem, ze nie ma tych linkow w sieci no bo nie dodawalem ludzie jak linkowali to sa w linkvendor pokazane ale to slabe stronki czasami pr0 czasami 2-3 max/ a moja domena ma PR4 , dodam , ze domena "jest" w sieci dosc dlugo /kilka lat/ tylko byla "pusta"

dzieki mimo wszystko Mendax:)

Serdecznie pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavka: A jak Ci powiem, ze 1 linkiem możesz mieć PR7, uwierzysz?

Domena dobrze podlinkowana, może również zdobyć PR >= 4 ale przy większej ilości linków, natomiast czasami wystarcza jeden link z domeny, która nie ma wyjściowych więcej niż 10 (jak dobrze pamiętam!?)

edit:

Już mkane zresztą to również powiedział :-)

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam wrazenie, ze narzedzie gogle link:jakissite a np linkvendor - backlinks nie sa zgodne ze soba, gogle obcina wiele linkow, ktore np. linkvendor pokazuje -

Po pierwsze linkvendor pokazuje wszystkie linki prowadzace do strony a google tylko niektore.Wejdz na yahoo i tam Ci sie linki z linkvendorem pokryja.

moze to miec cos wspolnego z tematyka strony? np. link:jakissite pokazuje linki podobne tematycznie?

Ciekawa teoria.. ale niestety nie pokrywa sie z zeczywistoscia

PR4 robi się jednym linkiem z PR5....

PR4 robi sie jednym linkiem z podstrony o PR4...

seo tools reverse IP, duplicate class C IP range, IP to domain, IP to country,whois IP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pr 4 za content

Za jaki content? co za brednie...

PR4 robi się jednym linkiem z PR5....

sam jestes brednie, testowalem to taki wniosek wyciagnalem

po indeksacji strony w google nic z nia nie robilem, zadnego linku przez 6 miesiecy, po apdejcie pojawil sie pr4

Gry za SMS Wyślij sms i wygraj kasę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, jesli ktos pisze "za content" to co to wlasciwie znaczy? 1000 tematycznych , nieduplikowanych podstron to jest "content" dobry?

Serdecznie pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja się na tym nie znam, ale miałem ostatnio taki przypadek.

Około 15 kwietnia utworzyłem sobie alias https://batory.er.pl, dla stronki klubowej.

W żaden sposób go nie pozycjonowałem, poza ustawieniem tytułu i opisu.

Po aktualizacji page ranku ma PR3.

Jest na to jakieś sensowne wytłumaczenie?

Czy mogę liczyć na to że ów alias będzie premiował, przy następnym update PR, właściwy adres na którego wskazuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności