Skocz do zawartości

dodawarka do angielskich katalogów


slowder

Rekomendowane odpowiedzi

Sliq jako soft jest super (Tutaj z Maxem się zgadzam w 100%)-problemem jest baza katalogów.

Często php link directory (darmowe!) są porzucone (to znaczy 1000 active links i 99999 pending links) albo po prostu zaspamowane/nic nie warte.

Polecam zainteresować się jakimiś prywatnymi sieciami katalogów :)

Pozdrawiam T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z bazy Sliq domyslnej uzyskuje ja 400-600 potwierdzonych linków po ok 3 tygodniach (katalogi moderowane w większości).

Identycznie jak polskie darmowe seokatalogi statystyki, wiec nie widzę żadnego problemu w domyślnej bazie, Tomek

Soft sam wyciąga linki bezpośrednie z katalogow. Jak ktoś kupi z refa pomogę z konfiguracją,

Jak dla mnie główna zaleta tego softu, co rożni jego od konkurencyjnych jest to ze ma WŁASNY OCR na łatwe captcha, na te trudniejsze hindusi. Na caly blast mi pobiera ok 1-1,8 USD z konta decaptcha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z bazy Sliq domyslnej uzyskuje ja 400-600 potwierdzonych linków po ok 3 tygodniach (katalogi moderowane w większości).

Identycznie jak polskie darmowe seokatalogi statystyki, wiec nie widzę żadnego problemu w domyślnej bazie, Tomek

Soft sam wyciąga linki bezpośrednie z katalogow. Jak ktoś kupi z refa pomogę z konfiguracją,

Jak dla mnie główna zaleta tego softu, co rożni jego od konkurencyjnych jest to ze ma WŁASNY OCR na łatwe captcha, na te trudniejsze hindusi. Na caly blast mi pobiera ok 1-1,8 USD z konta decaptcha

czesc

Kupiłem z Twojego Refa. Mam co prawda GSA ale tam bazy są średnie mówiąc szczerze, zobaczymy jak pójdzie Sliq. Masz może do sprzedania sprawdzone bazy hiszpańskie, niemieckie lub angielskie?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andddrew Nie mam takich baz, lecę normalnie z domyślnej , musze scharwestowac ale jakoś ręcy do tego nie dochodzą, tak jak pisałem ok 1400 -1800 poprawnych dodań ( zalezę jak trafisz kategorie), z czego uzyskuje 400-600 bezpośrednich linków po 2-3 tygodniach. Jeśli oczywiście opis dajesz w popradzku i prawidłowo podkategorie wybierzesz. Na początek nie dawaj auto skipped , a zobacz sobie kategorie, wtedy łatwiej trafić z automatu.

Na forum masz moje GG, jak coś nie wiesz to pisz. Pozdrawiam

na prośbę użytkowników pokazuje szczegółowe statystyki projektu jaki miałem zapisany. Większość po prostu nie zapisuje.

strona .pl Tytuły (anchory) w języku polskim. Opis - synonimizowany w języku angielskim

1.projekt dodawany 1.02.2012

2. Poprawnie zgłoszono do 1447 katalogów

3. Po 9 dniach soft znalazł 224 linków

4. Po ok 4 tygodniach ma być ok 400+ linków

5. Statystyki prawie identyczne jak przy dodawaniu do publicznej bazy seoktalogów

8484737399348121.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy on obsługuje inne skrypty poza phpld? Ogołnie bangla bardzo ładnie, wczoraj wyciągnąłem jeszcze częśc bazy z GSA i mam w tej chwili prawie 4000 katów, zobaczymy ile będzie dodań - dzięki MaxPan za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności