Skocz do zawartości

Wasz człowiek w radio Tok FM


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Heja

dziś moi drodzy o 21:00 w magazynie technologicznym będe w radio TOK FM. Będe próbował coś dedukować o pozycjonowaniu i reklamie w Internecie.

Napewno zareklamuje nasze forum, trzymajcie kciuki. Postaram się nie przynieść Wam wstydu, choć zapewne będą jakies błędy za które z góry przepraszam (wywiad będzie na żywo i przez godzine <umarłem> )

pozdrawiam

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 203
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Vel nie doceniasz forumowiczów jeszcze dziś :)

masz rację, zapomniałem że ja jako jeden z niewielu sypiam nocami :hello:

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by kogoś interesowało - będe zgrywać na prośbe jednego z forumowiczów to jako .mp3, później sie gdzieś wrzuci - jak ktoś jest chętny to na PW :)

EDIT:

nie pisać PW, bo link dam publicznie bo mam za dużo PW i nie chce mi sie odpisywać :hello:

Systemy Wymiany Linków - Zdobądź więcej linków przy pomocy systemów automatycznej wymiany linków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to TOK FM można słuchać online: https://serwisy.gazeta.pl/tokfm/1,53862,2264799.html

Ta, znalazłem to bo już martwiłem się, że będę na szybko wieże składać :)

Posłuchamy co tam Adek będzie prawił.

Już tego nie czyta ale POWODZENIA !!

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności