Skocz do zawartości

WP - dodawanie linka do rss


AdamAGP#

Rekomendowane odpowiedzi

https://wordpress.org/extend/plugins/copyfeed/

po odpaleniu i konfiguracji w rss widac bez linkow ale jak ktos pobiera do swojego WP

AdamAGP# autoblog jak pobierze rss to zrobi co najwyzej i tylko raz posta o temacie www.adreslinka... to dodaje tresc do rssa kazdego posta co w jakims tam stopniu niweluje duplicate content a jaki to stopien bedzie zalezy od ciebie

 

Wiktor [goryl] Pacocha.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a linki można tam dodać? w tym copyfeed

ten pierwszy podany przez elpav'a sprawdziłem autoblogiem ale pobiera tylko tekst i nie tworzy linku. Może to ma coś w spólnego z użyciem more?

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdamAGP# - a sprawdzałeś opcje?

Przykład scrapowania przez kogoś mojego bloga - marketing.q3l.info/?p=16

Jak widać jest i link do bloga, artykułu i jeszcze do related posts (też wtyczka do rssów). A z tego co kiedyś sprawdzałem autoblog nie pobiera linków w żadnej postaci.

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja testowałem na wp-o-matic i wyświetlało się bez html. Może ma tu znaczenie też wersja WP.

a to tam trzeba dodać do jakiegoś feedburnera? bo u Ciebie jak kliknę w ikonkę przy pasku to się feedburner otwiera

A jak to jest ta z related post?

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa z tymi starymi WP 2.1, czy musi być 2.3?

To czyli te wszystkie "autoblogi" oparte na wtyczka do WP (Autoblog; WP-o-Matic; Feedwordpress) i tak nie dodadzą linka, czy po prostu mam coś nie tak? Albo za starą wersję WP?

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności