Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja obecnie wykorzystuję system dla pozycjonera, powiem Ci że efekty są zadowalające dla łatwych jak i średnich fraz. Na tą chwile więcej nie mogę powiedzieć, jeszcze testuje efektywność systemu. Odnośnie ceny za frazy, nie są one według mnie wysokie, ja osobiście zmniejszyłem kwoty za frazy które zaproponował mi system i efekty jak pisałem już wyżej są dla mnie zadowalające.

Pozdrawiam

Edytowane przez SeoFrog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak SEO Pilot na brak pozycjonerów nie będzie narzekał :)

Sprawdź, jak wyglądają nowoczesne drzwi wewnętrzne od stolarza
Profesjonalna i skuteczna reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm na terenie Śląska i Małopolski.
Piękne, wysokiej jakości stoły dębowe na zamówienie od profesjonalnego stolarza. Kliknij i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też testuję - jeden projekt z pieniędzy, które dała mi administracja Seopilot, a drugi z własnych, i póki co mogę stwierdzić, że daje lepsze efekty niż prolink (sorry prolink, ale taka prawda :)). Jeste taniej i jest lepsza moc.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w weekendy nie pracują. A w dni powszednie tylko w godzinach pracy.

Sprawdź, jak wyglądają nowoczesne drzwi wewnętrzne od stolarza
Profesjonalna i skuteczna reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm na terenie Śląska i Małopolski.
Piękne, wysokiej jakości stoły dębowe na zamówienie od profesjonalnego stolarza. Kliknij i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem kilka stron które siedzą w SeoPilocie i zmartwiło mnie jedno, a mianowicie napis SeoPilot.pl przy boksach jak na obrazku:

ynt37rcyewoi_t.jpg

Czy przypadkiem stronie z SeoPilotem i tej linkowanej w SeoPilocie za takie coś może się oberwac?

Tak na szybko, to około 40% stron na których są moje linki ma boksy takie.

Druga sprawa, to przyjmują katalogi? Bo znalazłem kilka

Edytowane przez godfather2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten napis można wyłączyć. Wszystko w gestii administratora domeny. Strona która prezentuje takie linki teoretycznie może oberwać. Wystarczy, że znajdzie się dobra duszyczka, której gula skacze i w swojej bezsilności lubuje się w "uprzejmie donosze"... Stronie, która jest linkowana za pomocą Seopilota nie powinno się nic stać. Inacze w ten sposób depozycjonowalibyśmy inne strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc o stronie pozycjonowanej przez SeoPilota i oberwaniu miałem na myśli, że jak oberwie strona ze skryptem, np. banik, a poszłoby to np. masowo, to i pozycjonowana strona może spaść w wynikach, bo przecież będzie pozycjonowana przez bezwartościowe strony (zbanowane) ;)

A jak z tymi katalogami, przyjmują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyważasz otwarte drzwi. ;) Na 99% system usuwa zbanowane strony. Co do katalogów, to podejżewam, że to strony dodane na początku startu systemu. W tej chwili raczej nie byłyby przyjęte. Chociaż to wszystko zależy od subiektywnej oceny moderującego serwisy. Jeśli uzna, ze katalog jest wartościowy, to będzie przyjęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alienek, ovo

Pozostawiamy bez komentarzy to, jakie wskaźniki jakości są brane pod uwagę przy przyjmowaniu serwisów do Systemu SeoPilot.pl, ponieważ jest to wewnętrzny produkt opracowany przez naszych specjalistów.

Ale nawiasem mówiąc, PR i SiteRank to tylko dwa wskaźniki spośród ogromnej ilości tych, które wpływają na Stawkę przyjmowanego serwisu.

@Hammer

SiteRank ma skalę od 1 do 10, 1 - najgorzej, 10 najlepiej.

@godfather2008

Boks reklamowy możesz dowolnie edytować, między innymi możesz usunąć napis SeoPilot.pl.

@lbt

Przyjmujemy serwisy w całości.

Edytowane przez seopilot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności