Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@Hammer ślepy jestes?

Czarna lista będzie lada chwila dostępna, prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości, a póki co prosimy o zgłoszenie chęci usunięcia niechcianej reklamy na support@seopilot.pl.

Jak skończą to będzie dostepne, co raz większe trole na tym forum

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiście ślepy, a to że 2x po wysłaniu na support reklama była blokowana a mimo to następnego dnia rano znowu się pojawiała to coś nie tak, a lada chwila to trwać może sporo czasu, jakiś czas temu też była lada chwila a po tygodniu nic.

I zajmij się swoim trolem a nie moim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam pytanie odnośnie katalogów stron, jak to jest z katalogami ? Czy, jeżeli poprawiając coś, katalog może zostać przyjęty ? Osobiście mam katalog PR 1, historię od 1999r, powyżej 5 k site, każdy wpis ręcznie sprawdzany pod kątem unikalności, nowy skrypt, myślę że to dobra propozycja ?

Nie pozwól, by konkurencja ciągle Cię wyprzedzała. Znajdź się ponad nimi, dzięki Google AdWords!

www.Lera.pl Forum koszykówki ulicznej - Street-Ball.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SeoPilot czy do systemu przyjmowane są domeny z rozszerzeniem *.com ? - Oczywiście mam na myśli polskie serwisy.

SeoPilot - pytania i odpowiedzi - pytanie 18. Ale mogę ci napisać, że sa przyjmowane, więc nie musisz wchodzić w mój artykuł :)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vojciech
Jeśli chces usunąć Projekt Testowy, prosimy o wysłanie wiadomości na support@seopilot.pl

@kimbo42
Tak, domeny z rozszerzeniem .com są przyjmowane, jeśli są to polskie serwisy.

@Koli
Nie będziemy komentować tego, jakie wskaźniki mają wpływ. Jedyna droga, aby się przekonać czy serwis może zostać dodany do Systemu i jaka będzie jego miesięczna Stawka, to dodać go, zainstalować kod Boksu reklamowego, wysłać serwis na indeksację. Więcej informacji znajduje się tutaj

https://www.seopilot.pl/instructions/wm/

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lbt, barat

Tak, można tam wnieść zmiany, ale może to zrobić tylko SeoPilot.pl

@oskar8

Jeśli jesteś płatnikiem tylko polskiego VAT, to powinieneś wybrać opcję:

-Firma posiadająca osobowość prawną, nie będąca podatnikiem VAT-EU

Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie. Prosimy dodać serwis do Systemu, zainstalować kod Boksu reklamowego i wysłać serwis na indeksację.

Edytowane przez seopilot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zmiany może wnieść tylko seopilot.pl :D

Chodzi o to, że daliście sobie ogromną kontrole nad domenami wydawców. Jak ktoś kompletnie tego nie zabezpieczy to mozecie np wstrzyknąć tam kod, który przeczyta strukturę katalogów danej domeny, można wtedy określić czy to jakiś CMS albo Framework, określić w którym miejscu znajduje się config do bazy danych, odczytać go w formie tekstowej i wysłać na maila.

Albo dołożyć ze 3-4 pliki, które np z naszej domeny będa rozsyłały jakiś spam (można dodac dużo plików, w końcu katalog zawierający ma prawa 777) ...

A co jeśli Wam się ktoś włamie na serwer i podmieni Wasz skrypt tak, żeby do update'u zaserwował nam jakiegoś syfa? Nagle "niezidentyfikowane" osoby dostaną możliwość kontroli sporej ilości stron (np głupi JS, który zrobi div overlay na całą naszą stronę z Iframe do jakiejś innej strony - taki prawie alias www :D ).

Jest dużo innych mozliwości ;)

Po prostu dziwi mnie, że potrzebowaliście aż takiej kontroli nad plikiem ... równie dobrze templatke mogliście trzymać też w zewnętrznym pliku cache (zaciągany od Was np CURLEM) tak jak zaciągacie listę linków i trzymacie je w pliku db. Nie musi być to przecież zmienna bezpośrednio w skrypcie. O update skryptu wystarczyłaby tylko wzmianka, że jest dostępna/wymagana ... przy całej "skomplikowaności" tego skryptu nie widzę powodu, dla którego musi on mieć nadane uprawnienia 666...

Może na wyobraźnię działa fakt, że wywodzicie się z .ru ? :>

Edytowane przez barat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieniądze z bonusów można wykorzystać tylko na zakup linków? bo nigdzie tego nie znalazłem :)

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności