Skocz do zawartości

Wycen pozycjonowania


MMP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym sie dowiedziec ile bym musial zaplacic za wypozycjonowanie 'forum' w google. W ogole podjol by sie ktoś tego i ile by to kosztowalo

Ile bym wam to zajeło?

Chodzi o strone https://www.fajneforum.info

Nie piszcze ze nie bedzie mnie nato stac, bo macie racje ale chce wiedziec ile lat bede musial zbierac :wink:

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeniosłem do pogaduszek bo nie chodzi tu o zlecenie pozycjonowania tylko o czysta konwersację

a co do tematu tak podjąłbym się

analiza konkurencji 2500 Euro

zmiana kodu 1500 Euro

Wyjście na pierwszą pozycję jednorazowo 150.000 Euro

każdy miesiąc na pierwszym mięjscu 15000 Euro

każdy miesią c w pierwszej dziesiątce 5000 EUro (jęzeli pierwsze to w pierwszej dziesiątce dodajemy sumy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze dopisał 500 Euro na miesiąć i kupił sobie polisę Oc na wysoką sumę.

Jakby mi się nie udało wypozycjonować to miałbym na odszkodowanie :)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn???

1 euro = 4 PLN

zszookowany???

Jaki masz przelicznik na wartość pozycjonowanej frazy?

Ja może ci odpowiem zestaw liczący (skrócony)

1.)Wyliczenie sredniego czasu pracy(wiellu godzin przy kompie) i pozycjonowania w oparciu o srednie dane np czas indexacji linków Google updaty itd

2)Wyliczenie średnich kosztów zakupu linków z róznych Ip -zakup w Polsce ale pewnie większości na zachodzie od firm profesjonalnych oraz wykup linków w płatnych katalogach ponadto zakup linków z róznych portali tematycznych

3)Wyliczenie kosztów użycia innych narzędzi sobie tylko znanych

4)Wyliczenie dodatkowych kosztów tzw pobocznych np tel do kolegów na zachodzie itd -konsultacje itp

5)monitorowanie pozycji i trzymanie w odwodzie zestawu zapasowego na wypadek ataku innego Seo specjalisty

6)Nieprzewidziane zakupy i opłaty

:)

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności