Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

możecie jeszcze na tej samej zasadzie zrobić Top5 zmian pozycji - największy spadek ?

Oczywiście, gotowe :)

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jest super z tymi top5 spadki / wzrosty :)

szybkośc wdrażania przez Was pomysłów userów jest porażająca :D pomyśleć ile tygodni / miesięcy musi minąć na innych serwisach, nie tylko swl, żeby cokolwiek dobrego z pomysłów internautów wprowadziły takie strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszym zadaniem jest realizacja Waszych pomysłów - gdy zgłaszane są takie które będą służyć większej ilości użytkowników staramy się możliwie jak najszybciej je wprowadzić.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Historia punktów na koncie" bardzo fajna opcja ;)

Czy byłaby możliwość wprowadzenia funkcji na wzór multilinka tylko że link url byłby wybierany losowo (dodajemy tylko www.strona.pl a funkcja sama by już wybierała sobie podstrony do linkowania) anchor można by pobierać z znacznika title. Wydaje mi się to dość ciekawą opcją. Jest szansa na wprowadzenie takiej opcji?

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na wprowadzenie takiej opcji?

Myślę że można nad tym pomyśleć i wrzucić do listy zadań :)

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tą prośbą - bardzo fajne rozwiązanie do autoindeksacji, coś takiego było bodaj w scuttlerze? Jeżeli mielibyśmy do ustalenia jakieś wartości pozwalające kontrolować "tempo" złożoności linków - np ile anchorów/linków dziennie powinno być wyszukiwanych, ile punktów na to przeznaczyć czy po ilu pobraniach miałaby nastąpić zmiana, szukanie następnego linka na stronie - to by było idealne narzędzie do sprawnego indeksowana nowych stron :)

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byłaby możliwość wprowadzenia funkcji na wzór multilinka tylko że link url byłby wybierany losowo (dodajemy tylko www.strona.pl a funkcja sama by już wybierała sobie podstrony do linkowania) anchor można by pobierać z znacznika title. Wydaje mi się to dość ciekawą opcją. Jest szansa na wprowadzenie takiej opcji?

to by było na pewno SUPER i zupełnie gotlink by zostawił w tyle inne SWLe pod względem użytecznej funkcjonalności, ale ja tylko się zastanawiam czy to nie zamuliłoby strasznie serwera, bo załóżmy 10.000 osób aktywnie by tego używało to system musiałby SAM setki tysięcy linków z anchorami sobie odczytać i stworzyć BEZBŁĘDNIE?

no ale gotlink już nie raz pokazał że szybko realizuje takie zachcianki od użytkowników to może i to się udałoby kiedyś zrobić, na pewno by było to przydatne, ale jeśli kosztem stabilności i szybkości działania ogółu gotlinka to lepiej nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byłaby możliwość wprowadzenia funkcji na wzór multilinka tylko że link url byłby wybierany losowo (dodajemy tylko www.strona.pl a funkcja sama by już wybierała sobie podstrony do linkowania) anchor można by pobierać z znacznika title. Wydaje mi się to dość ciekawą opcją. Jest szansa na wprowadzenie takiej opcji?

Sam miałem kiedyś o tym pisać do Gotlinka bo to świetna opcja by była. I jak ktoś już wcześniej wspomniał w Gotlink wprowadzając te opcje pewnie poważnie zaszkodziłby konkurencji.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z taką funkcją to już by nie był tylko SWL gotlink ale cała machina niczym googlebot indexująca strony w poszukiwaniu title+linki :)

fajne by to było i na pewno pomoże w zdobyciu kolejnych tysięcy userów, ale żeby to nie było kosztem szybkości i stabilności pozostałych opcji gotlinka bo jakby nie patrzeć to byłoby kolejne duże obciążenie dla pracy serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzę coraz więcej opcji. wszystko było by fajnie gdyby nie te instalki dla osobnych domen aaa ;/

osobne instalki? ;) haha :D

kolega chyba nowy w branzy, albo jakas dziwna teorie wymyslil - instalki sa takie same dla calego konta

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników gotlinka.

Miesiąc temu zakupiłem punkty i zacząłem używać systemu.

Moja domena jest na pozycjonowane frazy w top 10, ale martwi mnie jedna rzecz.

Czy jeśli jakiś moderator G sprawdzi BL mojej domeny i zobaczy tam linki z baz piosenek i innych opisów gg to czy nie dostanę filtra ?

Pozycjonujecie gotlinkiem strony docelowe, czy tylko zaplecze ?

Będę wdzięczny za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

systemami nie pozycjonuje się wogole stron ;)

systemem linkujesz zaplecze, linkujesz wpisy w preclach, w katalogach, wszystko tylko nie strony pozycjonowane

jak branża oblegana, to mocne strony moża po jakimś tam czasie dopalić systemem by się przebić

oczywiście są kozaki, co i docelowe strony pozycjonują systemami :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności