Skocz do zawartości

Windows Server za darmo


raczus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich dzisiaj na webhosting.pl pojawił się artykuł na temat Windows Server w chmurze od Amazona za free .

Mam do was pytanie czy można na nim postawić scrapeboxa lub jakieś proxy?

Niestety nie znam się za bardzo na serwerach ale jakby ktoś zrobił jakiś mały tutorial jak to postawić to by było super.

wstawiam linki do artykułów (hxxp zamienić na http)

Amazon.com

hxxp://aws.amazon.com/free/

Webhosting.pl

hxxp://webhosting.pl/Windows.Server.za.darmo.i.przy.tym.legalnie.Takie.rzeczy.to.tylko.w.chmurze.Amaz

on.EC2

Odwiedź mojego bloga jeszcze nie skończony ale powoli się kształtuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamów i sprawdź. tylko przeczytaj warunki bo się może okazać, że niby na rok jest free, ale jak przekroczysz w ciągu roku darmowe zasoby to trzeba będzie dopłacić.

When your free usage expires or if your application use exceeds the free usage tiers, you simply pay standard, pay-as-you-go service rates

jednak 750 jest na miesiąc. :)

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej poczytałem te warunki i faktyczne trzeba podać numer karty kredytowej wiec jest tak jak pisze @mikeusz. Jak przekroczysz transfer to z konta ci ściągną pieniądze...

Dziękuje za wskazanie mankamentów tego rozwiązania oraz za podsumowanie @MaxPan'a ;-)

Pozdrowienia

Odwiedź mojego bloga jeszcze nie skończony ale powoli się kształtuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak potrzebujesz tylko na chwilę 100 czy 200 IP

o czym ty gadasz, ty się orientujesz jaka jest cena 100 - 200 IP , skąd ty chcesz ich wyczarować? i poco tobie windows serwer? Przepraszam, ale chyba zupełnie nie rozumiesz jak działają bramki proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej poczytałem te warunki i faktyczne trzeba podać numer karty kredytowej wiec jest tak jak pisze @mikeusz. Jak przekroczysz transfer to z konta ci ściągną pieniądze...

Dziękuje za wskazanie mankamentów tego rozwiązania oraz za podsumowanie @MaxPan'a ;-)

Pozdrowienia

Chmura amazona jest względnie tania :)

https://calculator.s3.amazonaws.com/calc5.html

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Maxiu, ty kompletnie widze nie wiesz jak działa amazon ec2/aws... zacytuje stary polski dowcip - "nic nie szkodzi, będę mówił powoli a dla pana powtórzę dwa razy":

o czym ty gadasz, ty się orientujesz jaka jest cena 100 - 200 IP , skąd ty chcesz ich wyczarować?

Ja wiem, ty wychdzi na to że nie - 1 cent/godzina/IP. Skąd wyczarować - od amazona właśnie, na tym ta usługa polega że wszystko co chesz dostaniesz na żądanie, na tyle czasu ile ci trzeba - więcej ramu, procka, dysku, transferu i IP właśnie. Jak chcesz 100 IP na 3h to będzie cie to kosztowało 3usd. Parafrazując ciebie samego - przepraszam, ale chyba zupełnie nie rozumiesz jak działają chmury iaas.

i poco tobie windows serwer? Przepraszam, ale chyba zupełnie nie rozumiesz jak działają bramki proxy

Jak już pisałem wyżej - nie dostajesz windows serwera ale DWA a windows jest tylko na jednym. Proste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vardess - uzywales tego w praktyce samemu, czy tylko piszesz na podstawie przedstawionej oferty na stronie? Pytam bo jestem ciekawy, czy to w praktyce tak ladnie wyglada jak w teorii i Ci przydziela te 100 IP na godzine.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzreciez to byl by poligon na szybki spam. Przypomnę ze spora cześć hostów nie sprzedaje serwery Windows, tanie VPSy dla obywateli Polski, Rosji Białorusi, Ukrainy i Chin ( próbowałem kiedyś przez VPN w USA i na realne dane z USA- NIC) ale to już inna bajka

vardessiu widzę "znasz się" na spamowaniu i stawianiu bramek proxy ;) Dyskutować dalej niema sensu z moje strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma do tego "część hostów"? czy mi się wydaje czy temat to chmura amazonu?

pzreciez to byl by

czyli twoim zdaniem co? amazon nie ma takiej oferty, to tylko taki pic na stronie a tysiące ludzi ulega zbiorowej halucynacji i wydaje im się że z tego korzystaja?

He sorry ale zacięła ci się strasznie płyta z napisem "spam", ja się nie znam ale słyszałem że podobno proxy może służyć nie tylko rumakowi i sb. Tylko cii, nie mów nikomu bo to tajna sprawa ;)

PS fajny trolling, tak trzymaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności