Skocz do zawartości

[Wykonam] Ręczne katalogowanie stron


virus4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj mam do zaoferowania ręczne katalogowanie stron. Posiadam w tej dziedzinie duże doświadczenie. Mam już wielu stałych klientów, którzy przekonali się o profesjonalnym wykonywaniu przeze mnie swojej pracy. Posiadam listę tylko wartościowych katalogów. Każdy z nich ma duży site, BL, PR oraz małą ilość linków wychodzących. Dzięki temu moc dodanych wpisów z dnia na dzień rośnie. Posiadam do zaoferowania kilka pakietów:

Posiadam dwie oferty:

Katalogowanie tylko unikalnymi opisami

Do każdego katalogu piszę unikalny opis. Dodaję także do płatnych katalogów takich jak zgred.pl czy linksor.com na mój koszt. Cena za dodanie wraz z napisaniem opisu i akceptacją to 1zł od katalogu. Jeżeli zamówisz dodanie do 100 katalogów cena będzie wynosiła 95z, a jeśli zamówisz dodanie do 200 cena to 190zł.

Katalogowanie opisami z synonimami

Piszę odpowiednią ilość tekstów do mieszarki synonimów (zazwyczaj 1 na 50 wpisów). Każdy wylosowany tekst jest w pewnym stopniu unikalny. Cena to 0,5zł za jeden wpis.

Nie jesteś pewny co do moich usług? Śmiało mogę Ci podać namiary na moich klientów lub pokazać przykładowe strony, które katalogowałem.

Przy większych ilościach oferuję zniżki! - napisz, a na pewno się dogadamy. :)

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu:

email: bergiel kropka kamil malpa gmail kropka com

gg: 9 5 2 7 0 5 5

PW na tym forum.

suitsquare.jpg.fce55e90692602c9bfcca3e324ebf2be.jpg

 

Sklep z kolorowymi skarpetkami Nanushki.com | A tu masz części do Enduro Producent części do enduro Enduro7.pl | Garnitury na miarę Suitsquare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności