Skocz do zawartości

[startup] Aukcjusz.pl - aukcje internetowe


Aukcjusz

Rekomendowane odpowiedzi

Z przyjemnością informujemy, że ruszyła nowa platforma społecznościowo-aukcyjna https://www.aukcjusz.pl

Aukcjusz to aukcje internetowe w odświeżonym wydaniu:

- dużo funkcji społecznościowych m.in. śledzenie powiązań, polecanie sprzedawców

- nowe funkcje dla sprzedających m.in aukcje wielowariantowe, statystyki sprzedaży w panelu użytkownika, subkonta pracownicze o różnych uprawnieniach

- nowe funkcje dla kupujących: aukcje video (można np. zobaczyć na własne oczy, czy przedmiot działa), rabaty od sprzedawców, cztery tryby sprzedaży w tym „aukcje malejące”

a dla wszystkich hojny Program Partnerski

Aukcjusz wystartował w wersji beta, więc wszelkie uwagi pozwalające usprawnić serwis BARDZO mile widziane. Mile widziane też oferty dot. pozycjonowania serwisu. proszę pisać tu

pozdrawiam,

Aukcjusz.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak dla mnie też to ciekawie wygląda.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, czemu przypomina Allegro ? kopii Allegro było i jest trochę i póki co żadna nie odniosła jakiegoś większego sukcesu. Może sukces tkwi w zrobieniu czegoś oryginalnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, czemu przypomina Allegro ? kopii Allegro było i jest trochę i póki co żadna nie odniosła jakiegoś większego sukcesu. Może sukces tkwi w zrobieniu czegoś oryginalnego ?

Ma Pan w 100% racje że oryginalność jest ważna. Duży nacisk położyliśmy aby panel użytkownika oraz strona samej aukcji była przejrzysta dla naszych użytkowników.

pozdrawiamy i zachęcamy do rejestracji,

Aukcjusz.pl

www.aukcjusz.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wygląda i według mnie to, że przypomina w jakiś tam w sposób allegro to dobrze, bo to nadaje intuicyjności.

Jednak wydaje mi się, że im więcej innowacji w projekcie tym większa szansa na sukces

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... brak słów

To zamiast gadać lepiej samemu wziąć się do roboty. Z jednym tylko mogę się zgodzić. Dotacje na e-projekty są zbędne. Ani Google, ani Facebook, eBay, Allegro czy NaszaKlasa nie dostały dotacji z UE a jednak ich twórcy jakoś potrafili stworzyć swoje dzieła.

Skoro jednak dają to trzeba brać a żadnym argumentem nie jest to, że mamy już eBaya czy Allegro. Żaden monopol nie jest dobry. Tyle jest narzekania na Allegro a jak powstaje projekt, który ma szanse wnieść nową jakość to dla niektórych jest kolejna okazja do ponarzekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotacje na e-projekty są zbędne.

Tego nie powiedziałem, a wręcz przeciwnie - dotacje są potrzebne, ale nie każdy powinien je dostać.

Skoro jednak dają to trzeba brać a żadnym argumentem nie jest to, że mamy już eBaya czy Allegro.

To poważny argument, bo chodzi o dotacje z innowacyjności. Gdyby ktoś się czepił to może powiedzieć, że innowacyjność to także ulepszanie. Ale nie dałbym nikomu europejskich pieniędzy, kto dodaje kilka nowych funkcji do już istniejącego pomysłu. W ten sposób każdy projekt jest innowacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności