Skocz do zawartości

Portal juz ruszył


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

Portal,który kiedyś obiecywałem już ruszył a wręcz ledwo ruszył, bo ciągle zmienialiśmy datę zakończenia.

Napewno dokonamy jeszcze szereg poprawek w trakcie.

Portal będzie,ciekawą lekturą dla waszych potencjalnych klientów.

Postaramy się przekonywać w Artykułach,że warto kupić dobrą stronę internetową i poszukać profesjonalnej firmy od reklamy w Internecie.

Postaramy się też wyedukować klientów tak, aby nie dali się "naciągnąć" nie rzetelnym firmom opisując mechanizmy panujące na tym rynku.

Przedstawimy analizy i porównania pisząc prostym językiem do firm z biznesu klasycznego..

Artykuły są niesponsorowane

I tyle:)

www.Reklama-seo.net

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Poprostu nie napisane :( w wiekszości kategorii jeszcze swiecą pustki.

Konkurs był ważniejszy!!!

Artykuły może pisać każdy !!!!

Wieć czekamy na ciekawe artykuły

Pozdrawiam

Następny ruch jaki planujemy to witryna pomocy dzieciom w ramach Seo.pl

Ale to jeszcze potrwa

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydalby sie wykaz wszystkich artykułow.

Widze ze portal raczej zawiera artykuly przeznaczone dla potencjalnych klientow a nie przyszlych pozycjonerow.

(W sumie szkoda bo chyba nie ma takiego serwisu...A ja wlasnie zaczolem dla zabawy pozycjonowac sobie stronke -> Darmowe gry online - zobaczymy co z tego wyjdzie :-))

!!!

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kill,

Wpadlem przypadkiem i dowiedzialem sie ze otworzyles nowy serwisek.

Inicjatywa calkiem dobra.

Przeczytalem kawalek art. na temat SEO w Polsce.

Cytuje

"Swój sukces firmy zajmujące się zawodowo pozycjonowaniem zdecydowanie zawdzięczją wyszukiwarce Google. Historia pozycjonowania związana jest więc nieodłącznie z historią rozwoju firmy Google i jest doskonałym przykładem finansowej potęgi i możliwości jakie daje internet. "

Akurat byłby przeciwnikiem iż początki seo w Polsce zaowocowała wyszukiwarka Google. Większość ludzi którą znam dopiero pod długim czasie zainteresowała się wyszukiwarka Google jako dominującą na rynku polskim.

Większość pozycjonerów ktorych znam nie z czasów roku - tzn takich którzy nie zajeli się pozycjonowanie bo zaczeli czytać PIO nie zaczynali wcale od Google a kluczowymi dla nich wyszukiwarkami była weyszukiwarka Onetu, Wp a na 3 msc plasowała się Interia.

DLatego też pozwoliłem sobie napisać w tym wątku mojhe wrażenia.

Gdy zaczynałem pozycjonowanie zlecen na Google było jak 1/10 w stosunku do Onet/Wp - Onet generowała dużo wyższą sprzedaż w sklepach internetowych niż mogło wygenerować Google.

Dalej uważam że Onet/Wp generuje wyższą sprzedaż niż Google lecz nie należy tutaj zapominać o udziale Google w rynku wyszukiwarek.

Gdyb Onet Wp czy Netspirnt miało taki sam zasięg jak dziś Google w naszym kraju jestem przekonany że sprzedaży z tych wyszukiwarek byłaby dużo wyższa niż z google.

Mogę śmiało zaprzeczyć że większość profesjonalnych firm zaczynała od Google i dzięki google zawdzięczają swój sukces. Chyba że Kill pisząc ten artykuł miałeś na myuśli ludzi/firmy zaczynające rok temu bo wtedy można powiedzieć Google osiągneło swój przełom i zdominowało rynek.

Tak więc pomysł fajny z tym wortalem tematycznym.

Będąc profesjonalistami internetowymi szukającymi w wyszukiwarce Google nazywajmy rzeczy po imieniu i ich porawidłowej nazwie.

PORTAL = rozbudowana strona wielotematyczna.

WORTAL - rozbudowana strona tematyczna dotycząca jakiegoś zagadnienia.

Tak więc uznałbym to za wortal jak już bym chciał być profesjonalistą a Google nie nazywałbym zarodkiem polskiego pozycjonmowania.

Pozdrawiam i zmykam dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość pozycjonerów ktorych znam nie z czasów roku - tzn takich którzy nie zajeli się pozycjonowanie bo zaczeli czytać PIO nie zaczynali wcale od Google a kluczowymi dla nich wyszukiwarkami była weyszukiwarka Onetu, Wp a na 3 msc plasowała się Interia.

No proszę, znów mi przychodzi zgodzić się z Szookiem.

Przykre ;]

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuły są autorskie i to sprawa autorów jak nie przeginają za bardzo

Uwagi zglosić do autora:)

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Kill

Jak najmniej chcialem atakowac,

Chcialem tylko wskazac uwage iz chcac w miare profesjonalnie prowadzic moim zdaniem serwis z przyszloscia warto zastanowic sie nad sensownoscia umieszczenia art. ktory nie jest poparty doswiadczeniem z przed wielu lat.

Sam osobiscie wiem ze takim pozycjonowaniem "kiedys bazujacym na metatagach w onecie zajmowalo sie kilka osob i mimo swojego tylko 2,5 letniego doswiadczenia nie mialem okazji ich poznac lecz zdobyta domena i analiza jej kopii z archiwum z roku 98' jasno mi powiedziala iz w roku 98 oferta na pozycjonowanie byla juz znana i widzac kopie tej strony a nie wiem czy jeszcze jest nie zauwazylem tam oferty na Google.

Piszac o pozycjonowaniu nalezy byc bardzo ostroznym - jedni czuja sie pozycjonerami bo wypozycjonuja sie np na hasloo bielizna a inni bo wypozycjonuja swoj serwis na 30 tys mniej waznych hasel ale generujacy spory ruch, ja np nie naleze do osob traktujacych pozycjonowanie jak wybicie strony na 5-10 slow kluczowych - dla mnie to bylo modne i skuteczne jeszcze rok temu.

Dlatego z duza ostroznoscia staralbym sie wypowiadac na temat pozycjonowania bowiem co osoba to technika i podejscie do zagadnienia.

Lecz pochwalajac Twoj pomysl i zyczac ci jak najlepiej chcialbym abys przeanalizowal przedstawiana tam wiedze i skoro ma byc on wiarygodny proponowalbym takze umieszczac wiarygodne informacje.

Sugerowanie iz pozycjonowanie jest skuteczne bo zwieksza ruch moze tylko sugerowac iz nalezy zakupic kilka dodatkowych GB, bo wygenerowac ruch nie jest obecnie ciezko lecz ciezko jest ten ruch spozytkowac.

Tak wiec piszac o pozycjonowaniu sugerowalbym aby je traktowac jako narzedzie do generowania targetowanego ruchu zwiekszajacego przychody.

Inaczej nalezaloby uznac ze wjescia przypadkowe przynasza wieksze zyski niz wejscia na strone dobrze zoptymalizowana pod katem tresci i zgodnej zawartosci.

Teoretyzujac mozna byloby uznac ze strona z ruchem 1000 uniq moze przyniesci duzo nizsze zyski niz strona o 100 uniq.Wiec traktowanie pozycjonowania jedynie jako zwiekszacz ruchu jest dla mnie bledem, lecz jako zwiekszacz ruchu trafiajacy do grupy docelowej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuły są autorskie i to sprawa autorów jak nie przeginają za bardzo

tylko ze ludzie to beda czytac... i zostana wprowadzeni w blad

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi sam edytować i zobaczyć swój bład

Wyście zobaczyli on zobaczy:)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie raczej skupil, szczegolnie na poczatku, na search marketingu. To bedzie znacznie lepiej przemawiac do potencjalnych klientow. Otworzy, byc moze, tez oczy paru pozycjonerom i zaczna spogladac szerzej na to zagadnienie.

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast pozwolę sobie wyrazić opinię, że ten portal/wortal zejdzie z tego wirtualnego świata śmiercią naturalną w stosunkowo krótkim czasie. Z kilku powodów:

1. Pozycjonowanie jest zasadniczo indywidualnym sportem, więc na długodystansowy zapał seo-pospolitego ruszenia nie liczyłbym. Tu zdecydowana większość pracuje na własny rachunek.

2. Materiał gromadzony "dla waszych potencjalnych klientów" po to, by "wyedukować klientów " z powodzeniem można zamknąć na 2-3 ekranach. Nikt z "waszych klientów" nie będzie się wdawał w "analizy i porównania", a jeżeli koniecznie będzie chciał - to wystarczy odesłać na forum. To lub inne.

3. Szczerze mówiąc, nie wierzę (wolny kraj) w czystość intencji twórcy/twórców portalu i przypuszczam, że powoli dociera do nich świadomość, że to raczej niewypał.

Może lepiej nazwywać rzeczy po imieniu i zaproponować pozycjonerom taki układ: organizujemy portal/wortal, którego celem będzie gromadzenie i dystrybucja zleceń w zakresie pozycjonowania. My wykonamy pracę edukacyjną (np. seminaria, popularyzacja portalu/wortalu via media), a wy wykonacie pozyskane seo-zlecenia. Podział zysków taki i taki.

Piszę to bez złośliwości i ironii - taki jest mój pogląd na to przedsięwzięcie. Jeżeli czas pokaże, że jestem w błędzie - tym lepiej dla Was :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności