Skocz do zawartości

[Za darmo] Domeny INFO na rok czasu


Kris

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na forum

Ja również ;)

Hmm...

A możesz podać konkretny link do tej informacji bo ja jak wpisałem nazwe domeny i kliknałem sprawdź to jeden z wyników byłtaki:

nazwadomenki.info    Rejestruję>>>>>  45 zł netto/rok
:neutral:

P.S. Nie robisz sobie jaj z nas :?: ;)

Live Free or Die

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja dotyczy partnerów

Dzień dobry!

Z przyjemnością informujemy o niespotykanej u nas w kraju Promocji! Domeny .info gratis do końca roku!

Warunki Promocji:

Max. 25 domen na jednego Rejestranta. 

Bezpłatnie pierwszy rok.  Nie ma przymusu przedłużania domen za rok ale jeśli taka 

konieczność nadejdzie to koszt odnowienia wynosi 45 zł netto.

REJESTRACJA NA DWA I WIĘCEJ LAT:

Pierwszy rok bezpłatnie, kolejne po 45 zł netto.

Przykłady rejestracji:

1 rok - gratis

2 lata - 45 zł netto (tylko za drugi rok )

3 lata - 90 złnetto (tylko za drugi i trzeci rok).

Domena .info należy do 5 najpopularnieszych domen.  Prosimy wykorzystać okres bezpłatnej rejestracji.

Wasz team Az.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.az.pl/?tao=register

Pewnie ze niee, Prosze tu Masz Napisane, zakladasz sobie konto za 24h przysala login i pass i rejstrujesz bezz zadnych oplat zobowiazan ;) tezz dziwne mi siee wydawalo :P alee Chapnolem pare domenek i jest ALL OK ;) :mrgreen:

Arkadio zadnych partnerow niee mialem nic do czynienia wypelnilem formularz, dostalem maila z podziekowaniami za rejstracje !

za 24 Przyszedl mail z loginem i haslem !! zeby korzystac z tej promocji

niee musisz kupywac nic a niee musiales wczesniej moze przystapic do niej bez niczego ;) !

PoModl Sie Za Wszystkich I Wszystko O Wszystkich I Wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nawiazujac ilee bezpiecznie jest podpiac domen pod jeden ip adres ? maam swoj wlasny dedykowany ipek do serwa, czy wogule google patrzy na to czy nie?

bo chce zrobic cos takiego

z 5 Domen kazda domena bedzie prowadzic do inngeo folderu, bedzie index a w kazdym indexie benda linki jakies plus LOGO i NAPIS eneter to bedzie wejscie na moja strone chce pozyskac troszke ludzi jest to zabronione jako tako czy niee ?

PoModl Sie Za Wszystkich I Wszystko O Wszystkich I Wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,uważam żena serwerzemożna miec wiele domen, leczONEtzgadza się na 100 z serwera domen lub subdomen. Lecz należy uważać na interpretacje -typu można mieć 100 domen.Sam tak zrobiłem i przezprzypadek doprosiłem sie bana na 30 minut. Szybko to zmieniłem i go ściągneli. Moga uznac to jako corsslinking jeżeli sotrny przekierowują lub są tak samozbudowane graficznie. Poza tym jestto dozwolone jeżeli zbudujesz serwisy inne.Ja zarejestrowalem sobie 100 domen info bo mam 4 panele w Az od 6msc. Mysle ze dla Google są przydatne dla Onetu już nie,chyba żebudujemy inny serwis bo żeby ją dodać lub reidneksować musisz pisac do adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też za chwilę sobie to sprawdzę.

Nawet jeśli na prawdzę można przez cały rok bezpłatnie korzystać z domeny INFO, to oni i tak na tym zarobią. Ktoś sobie ładnie wypozycjonuję tę domenę przez ten rok i nie sądzę, że będzie chciał z niej zrezygnować.

Właściwie to sam nie wiem, czy jest sens zakładania takiej domeny, żeby ją wypozycjonować i za rok usunąć. To już lepiej zająć się dotychczasowymi.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności