Skocz do zawartości

SEOkatalog - LIMEY.PL


iMariush

Rekomendowane odpowiedzi

LIMEY.PL - Darmowy ogólnotematyczny SEOkatalog :)

Zapraszam do dodawania wartościowych stron. Warunek przyjęcia strony regulamin + unikatowy opis.

Linkowany, zindeksowany :) Wszelkie uwagi mile widziane..

Kody SILVER:

PIO1s

PIO2s

PIO2s

PIO3s

PIO4s

PIO5s

Kody GOLD:

PIO1g

PIO2g

PIO3g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wykorzystałem PIO1s. Ale to już ostatni. Reszta zajęta.

Dzięki.

Poradnia Dietetyczna Magia Zdrowia, a w niej przyjazny dietetyk :).

Centrum Medyczne z Wrocławia - lekarze specjaliści, badania, rehabilitacja.

Strona internetowa poświęcona unikatowej chińskiej sztuce walki - wejdź na kung fu Wrocław!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

U mnie stopka na stronie głównej jest rozciągnięta do brzegów, za to na każdej innej stronie tylko nieznacznie wystaje poza dolną reklamę. Poza tym napis w stopce mógłbyś wyśrodkować w orientacji vertykalnej (na zielonym tle) :)

Nazwy podkategorii mają za dużo wolnego miejsca między sobą - boxy mogłyby być większe.

Skóraka ładna :(

Lekkie konstrukcje stalowe na potrzeby budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego - projekt, wykonanie, montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie stopka na stronie głównej jest rozciągnięta do brzegów, za to na każdej innej stronie tylko nieznacznie wystaje poza dolną reklamę. Poza tym napis w stopce mógłbyś wyśrodkować w orientacji vertykalnej (na zielonym tle) :)

Nazwy podkategorii mają za dużo wolnego miejsca między sobą - boxy mogłyby być większe.

Skóraka ładna :)

Fakt stopkę muszę poprawić. Tylko, że za bardzo nie chce mi wyjść to co wstępnie planowałem... Chcę, żeby była rozciągnięta na całą szerokość strony.. Ale jak to zrobić to tego jeszcze nie wiem :(

Fajnie wygląda, nie widzę tylko takich podstron jak: Najnowsze, Przyjaciele itp.

Na chwilę obecną wyłączałem te opcje. Ostatecznie będą w stopce... W sumie to moja pierwsza skórka do SEOkatalogu i łatwo nie ma.. Skórki do arfooo coś łatwiej mi się robi :)

wywal to ze stopki
Powered by SEOKatalog 1.4

Usunięte ;)

Zapomniałem wstawić kilka kodów PREMIUM 15 (opisy "unikatowe" - chociaż trochę)

limey01

limey02

limey03

limey04

limey05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Informuję, iż limey.pl do tygodnia czasu, stanie się PŁATNYM KATALOGIEM.

Osoby, które nie dodały swojej witryny, mają jeszcze szansę na bezpłatne rozpatrzenie wpisu. Proszę nie zniechęcać się ilością oczekujących - unikalność opisu sprawdzam po pewnym czasie, żeby uniknąć DC.

Tylko unikatowe opisy lub/i dobrze, synonimizowanie. Proszę też, zbytnio nie upychać fraz kluczowych w tytule strony...

Zapraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, iż limey.pl do tygodnia czasu, stanie się PŁATNYM KATALOGIEM.

Osoby, które nie dodały swojej witryny, mają jeszcze szansę na bezpłatne rozpatrzenie wpisu. Proszę nie zniechęcać się ilością oczekujących - unikalność opisu sprawdzam po pewnym czasie, żeby uniknąć DC.

Tylko unikatowe opisy lub/i dobrze, synonimizowanie. Proszę też, zbytnio nie upychać fraz kluczowych w tytule strony...

Zapraszam :)

W tytule formularza dodawania strony masz informację, że katalog darmowy dla stron z PR>=4, a na liście wpisów takiej opcji nie ma. Będzie jak już stanie się płatny? No i tradycyjnie już przydały by się linki w treści.

Web-News.eu - skrypt katalogu stron, który możesz kupić za pośrednictwem allegro. Wystawiam FVAT.

Uwaga: dostępny jest panel centralny do zarządzania wpisami w katalogach na moim skrypcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem, że katalog będzie darmowy dla stron z PR>=4. W ten sposób postanowiłem ograniczę ilość bezpłatnych wpisów. Na dniach wprowadzę tą opcję.

na liście wpisów takiej opcji nie ma. Będzie jak już stanie się płatny?
Tak.
No i tradycyjnie już przydały by się linki w treści.
Niestety, nie przewiduje tej opcji :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności