Skocz do zawartości

Nowy Darmowy Katalog Firm - CompanyDirectory.pl


iMariush

Rekomendowane odpowiedzi

CompanyDirectory.pl - Darmowy Katalog Firm :)

Zapraszam do dodawania wpisów. Opis strony nie musi być unikatowy. Byle by był poprawny stylistycznie i wolny od błędów.

Zindeksowany, będzie linkowany...

Z szablonem trochę się pomęczyłem. Gdzie nigdzie mogą być drobne błędy. Wszelkie komentarze oraz sugestie odnośnie katalogu mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wow, takiego Arfooo to jeszcze nie widziałem :) Gratuluję roboty :)

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to moje katalogi się chowają przy twoim jednym :)

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna grafika. Szkoda, że to nie katalog stron tylko firm :).

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakiś Arfoo ze "nie widzianą wcześniej" templatką :)

Ale w topie mi czegoś brakuje - pusto jakoś... może wstaw tam jakieś okienko reklamowe na wzór https://www.katalogreklamowy.info ?

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie miły dla oka, pogratulować.

Prosiłeś o błędy (jeśli zauważymy) - jeśli więc interesują Cię literówki to przy dodawaniu firmy w etapie 5/6 jest takowa.

Zalecamu umieszczenie odnośnik do naszego katalogu.

Więcej grzechów nie pamiętam :)

Pozdrawiam

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Certyfikat kompetencji zawodowych Łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Pozwolę sobie odkopać :)

Przerobiłem stary szablon - myślę, że ten nowy jest fajniejszy. Gdzieniegdzie mógł się wkraść jakiś drobny błąd, ale chciałem go zaprezentować. Dziś wyjeżdżam i będę offline do wieczora. Jutro poprawiam do końca.

Zapraszam: Katalog Firm

Kilka kodów premium (wpis można dodać do jednej kategorii):

X742332Z

X62952P7

X5352V84

X6Y78367

X345839P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Katalog firm - companydirectory.pl wzbogacił się w nową szatę. Ogarnąłem nawet wersje mobilną. Mam nadzieje, że poprawnie wyświetla się na Waszych smartfonach :)

Proszę nie upychać za bardzo słów kluczowych w tytule wpisu.

Katalog od ponad dwóch lat w sieci... Zapraszam

Kody premium:

X7T62289

X387X943

X586434K

X6B73577

X77S8578

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności