Skocz do zawartości

Frustracje Xena


Xenobi

Rekomendowane odpowiedzi

Widać poza pozycjonowaniem kilka osób specjalizuje się jeszcze w gnojeniu ludzi

Portal informacyjny agregujący wiadomości RSS XMC.PL

Projektowanie stron i sklepów internetowych dev.xmc.pl Tomasz Michałowski

Potrzebujesz linków pozycjonujących ? Złóż zamówienie w LINKI SEO SKLEP i ciesz się wzrostem w rankingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Proponowałbym zmiane topiku na : Jak zgnoiliśmy nic nikomu winnego użytkownika

albo : Jak osiągnąć kalectwo w 2 tygodnie

Zrujnowaliście mi życie i jeszcze się z tego cieszycie....

Portal informacyjny agregujący wiadomości RSS XMC.PL

Projektowanie stron i sklepów internetowych dev.xmc.pl Tomasz Michałowski

Potrzebujesz linków pozycjonujących ? Złóż zamówienie w LINKI SEO SKLEP i ciesz się wzrostem w rankingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym zmiane topiku na : Jak zgnoiliśmy nic nikomu winnego użytkownika

albo : Jak osiągnąć kalectwo w 2 tygodnie

Zrujnowaliście mi życie i jeszcze się z tego cieszycie....

Z jakiej racji usuwa się moje posty ?

Portal informacyjny agregujący wiadomości RSS XMC.PL

Projektowanie stron i sklepów internetowych dev.xmc.pl Tomasz Michałowski

Potrzebujesz linków pozycjonujących ? Złóż zamówienie w LINKI SEO SKLEP i ciesz się wzrostem w rankingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej racji usuwa się moje posty ?

bo są nie na temat. napisz sobie o tym w pogaduszkach a nie śmieć w innych wątkach. Prawde mówiąc nie mam pojęcia człowieku o czym ty w ogóle piszesz?!? ;):wow::)

Przeniose Ci to do pogaduszek i możesz się dalej wylewac swoje frustracje ?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej racji usuwa się moje posty ?

bo są nie na temat. napisz sobie o tym w pogaduszkach a nie śmieć w innych wątkach. Prawde mówiąc nie mam pojęcia człowieku o czym ty w ogóle piszesz?!? ;):wow::)

Przeniose Ci to do pogaduszek i możesz się dalej wylewac swoje frustracje ?!?

102326[/snapback]

Trzykrotnie usuwałeś moje odpowiedzi z tematu https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=7681 i jak większość użytkowników pamięta temat ten powstal tylko po to aby zgonić zniszczyć moją osobe.

Dzisiaj kiedy zaczynam godzić się ze swoim kalectwem nadal ciągniecie to bagono i podpuszczacie dużą część użytkowników na moją osobe.

Jestem pewien że duża część osób pamięta to co wydarzyło się na tym forum. A fakt że za każdym razem próbuje mi się zamknąć usta świadczy tylko o tym iż masz cos na sumienu drogi Normanosie.

Owszem są to pewnego rodzaju frustracje, frustracje spowodowane ogólnym przyzwoleniem na wyrządzenie drugiemu człowiekowi czynu którego nie powstydziłby się sam diabeł (czyt. kava).

Portal informacyjny agregujący wiadomości RSS XMC.PL

Projektowanie stron i sklepów internetowych dev.xmc.pl Tomasz Michałowski

Potrzebujesz linków pozycjonujących ? Złóż zamówienie w LINKI SEO SKLEP i ciesz się wzrostem w rankingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi, nie mam zielonego pojecia o czym piszesz. mam wrażenie, że masz jakąs obsesje.

1. Temat: Komix-wątek forumowy nie powstał z PEWNOŚCIA aby kogokolwiek gnoić tylko dla zabawy :) Zreszta nieprzypominam sobie abyś tam występował.

2. nikogo nie podpuszczam, nawet nie wiem kim ty jesteś i czego odemnie chcesz?!?!

3. Ja też dużo pamietam z tego forum ale Ciebie akurat nie. Ja tam nikomu ust nie zamykam tylko pilnuje porządku. Przecież mówiłem, że możesz się tutaj pożalić.

4. Każdy ma coś tam na sumieniu. ja z pewnościa nie mam ciebie bo nie wiem ktoś ty. ;)

i dla mnie koniec bo czuje sie jak w dramatach kafki :wow: nic nie wiem, nic nie rozumiem i czytam jakieś niestworzone historie :)

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się że większy z Ciebie "kozak" jeszcze w lipcu twoje zaangażowanie w niszczeniu mojej osoby siegało zeniutu a teraz phii.. para zeszła czy boimy się że wtajemniczeni użytkownicy dowiedzą się coś więcej ?

Portal informacyjny agregujący wiadomości RSS XMC.PL

Projektowanie stron i sklepów internetowych dev.xmc.pl Tomasz Michałowski

Potrzebujesz linków pozycjonujących ? Złóż zamówienie w LINKI SEO SKLEP i ciesz się wzrostem w rankingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z pewnościa nie mam ciebie bo nie wiem ktoś ty.

Może to Pan Prezydent Kaczyński? To by wiele tłumaczyło. Jeśli nie, to też nie mam pojęcia o co chodzi. :)

i dla mnie koniec bo czuje sie jak w dramatach kawki

Kafki.

Kawkę to mamy na forum. ;)

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Xen'a dostałam PW "Widze że nie znudziła Ci się jeszcze nagonka na moją osobe. Zastanawiam się dlaczego bierzesz tak aktywny udział w gnojeniu mojej osoby, wyjaśnij mi prosze skąd te złe przekonania ?" oraz "Czy nadal będzie Pani gnoić moją osobe i nasyłać ludzi, podpuszczać forumowiczów".

Nie jestem żadna Pani.

Xen, nie mam bladego pojęcia kim jesteś, nawet kawałek ułamka cienia mojego posta nigdy nie był skierowany do Ciebie, albo nas z kims mylisz albo potrzebujesz pomocy...

Sposoby są dwa: albo napiszesz niby jak Tajemniczy Źli Ludzie Cię "gnoją" i może tym sposobem dojdziesz do sedna i rozwiążesz Twoją Teorię Spisku, może nawet Ci w tym pomożemy, albo EOT i koniec amen finito, bo szkoda ścierać farbę z literek klawiatury.

Napisz o co takiego chodzi, tylko coś więcej niż "wy już dobrze wiecie o co".

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Zrujnowaliście mi życie i jeszcze się z tego cieszycie....

Xen - mocne słowa !

Do tej pory Komix traktowałem jak dobrą zabawę. Czy mógłbyś w konću zdradzić tajemnicę i oficjalnie napisać na czym Twym zdaniem polega owo 'gnojenie' i w jaki sposób przez ten komix Twe życie zostało zrujnowane !? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczytalem sie w posty :-) xena.

Wnioskuje ze obwinil on ludkow z forum za spadek badz wylotke strony.

Normanos wiedzialem, widzialem ;) to ty tak depozycjonujesz.

A ja myslalem ze wolisz poswiecic czas na pozycjonowanie ;-).

Tak czy tak nie widzialem tam nic atakujacego w tych postach.

Kurde molek to ja tez musze zglosic do kogos pretensje.

Normanos dlaczego mnie gnoisz :-) i zabrales mi ze statystyk odwiedzin 4000 dziennych unikow :-) i pozniej oddales 6000.

Jak ty to robisz.

A moze Kava winna bo podnosi cisnienie.

Pytanie czy podniosla cisnienie w gornej czy dolnej glowie bo mam wrazenie ze cale myslenie xena zeszlo na dolna glowe od tego podniesienia cisnienia przez kavę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności