Skocz do zawartości

Nieuczciwa konkurencja w wyszukiwarce google


drukuj24.pl

Rekomendowane odpowiedzi

https://flaker.pl/f/6829542-ecommercezostal...ez-kuba-st-o-to

Liczę na wartościową dyskusję z waszej strony, i konstruktywne wypowiedzi z linkami które poprą wasze argumenty.

W tym wątku zapewne będziecie dowiadywać się więcej o sprawie.

Ten wątek będzie również przez nas śledzony.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A o jakie frazy pozycjonowane poszlo?

[edit]@Mar_Dal - to chyba o czym piszesz to byla taka zmiana bodajze w regulaminie Adwords, ze mozna uzywac nazw firm, ale tez pewny nie jestem bo w AW nie dzialam :)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę dyskusji, bezsensowne kopiowanie z flakera tez nie ma sensu.

Czy pijar na flakerze ? nie jest to super popularny serwis, nie zbieramy "lajków", na pewno każdego interesuje ciąg dalszy historii

Jeśli szukasz opinii to najpierw nakreśl dokładnie sprawę.

o wyświetlanie reklamy adwords, i pozycjonowanie się na hasło domeny konkurencji

Pozdrawiam

drukuj24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wylacznie PR. Komuś komu zależy na dyskusji, nie zależy tak bardzo na dopieszczeniu sygrnaturki i avatara. Panowie no to na zdrowie :)

W kwestii łóżek drewnianych zawsze powtarzałem, że najlepsze łóżka drewniane do sypialni znaleźć można na ekosypialnia.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoozol ?:)

Chętnie się dowiem, czy coś gość wskóra.

Kwestia tego czy robiliście to specjalnie, czy nazwa jego sklepu jest dość popularnym słowem.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jetem do końca pewien, ale z informacji jakie mi się o uszy obiły, to raczej ten koleś nic nie może Wam zrobić. Z tego co kojarzę, to w USA by to nie przeszło, a w prawie unijnym przechodzi bez problemu i nic koleś nie może zdziałać.

Upewnijcie się u adwokata jakiegoś dobrego co w trawie piszczy.

Swoją drogą, to z kolesia niezła zawiść idzie skoro nie zna innych metod walki o rynek tylko sądy...

Marketing w sieci - da się ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drukuj24.pl: jakoś Twoja postawa , forma przedstawienia sprawy, szybki link w stopce na tym forum nie przekonują mnie. Na mnie wywarłeś złe wrażenie.

Inną natomiast sprawą jest wyrok, nie wydaje mi się, żebyś został skazany. I tyle.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drukuj24.pl: jakoś Twoja postawa , forma przedstawienia sprawy, szybki link w stopce na tym forum nie przekonują mnie. Na mnie wywarłeś złe wrażenie.

Inną natomiast sprawą jest wyrok, nie wydaje mi się, żebyś został skazany. I tyle.

jeśli tak to odebrałeś przepraszam, nie miało to takiego celu.

Bardziej zależało mi na upublicznieniu sytuacji, bo każdemu może kiedyś się przydać, no i ciekawy case, do przestudiowania.

W Polsce jeśli się nie myle nie było takiego przypadku.

AdWords-y zgodne z prawem UE

https://firma.wieszjak.pl/finanse-i-rozwoj/...-prawem-UE.html

Tak jak pisałem, nie ma sensu kopiowania wpisów z flakera więc proponuje śledzenie wątku:

https://flaker.pl/f/6829542

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu nie robil tyle szumu, bo jest prawdopodobne, ze przegrasz te sprawe. Poza tym nie wiadomo jak druga strona do tego podejdzie jak pozniej zobaczy te tematy pozakladane na roznych forach, portalach. Pozniej zebys nie byl zdziwiony jak zostaniesz zobowiazany do oficjalnego ich przeproszenia we wszystkich tematach jakie pozakladales itp.

[edit] Ty nie rozumiesz o co chodzi w tym artykule o AW - tam chodzi o to, ze Google za to nie odpowiada. Natomiast Ty jako reklamodawca bedziesz ponosil odpowiedzialnosc za uzycie cudzego znaku towarowego.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności