Skocz do zawartości

O2MailReader - proste raporty z SEO katalogowania.


Salek_Art

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

O2MailReader to kolejny wspomagacz naszej pracy. Narzędzie to sporządza raporty z katalogowania do SEO katalogów, a następnie zapisuje je do pliku txt. Jest to program napisany w Javie.

Dzięki automatyzacji tworzenia raportów w szybki i łatwy sposób podlinkujemy swoje wpisy.

Jak działa ?

- o2Mailreader loguje się do poczty i sczytuje linki z katalogów.

- Następnie w katalogu reports widzimy plik txt. z linkami bezpośrednimi do wpisu.

Działanie programu jest bardzo proste i myślę, że program przydać może się każdemu.

W sprzedaży jest jedynie 20 kopii. ( Kto pierwszy ten lepszy ).

Cena to 50 zł.

Pod tym adresem znajduje się instrukcja działania : Kliknij

Zamówienia można składać na maila : damian.salkowski@gmail.com albo na PW.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko seoki, natomiast można w każdej chwili rozbudować funkcjonalność - tylko czy inne katalogi odsyłają maile według jakiegoś schematu ?

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plus taki ze ze tu masz nowe linki ze 100% skutecznością, od razu dajesz ich do linkowania, pingowania i td. program Miona jest dobry do sprawdzenia w jakich katalogach niema wpisu. Ja właśnie chciałem zlecać komuś do napisania coś takiego, ale Salek to już ma. Dla tych co dodają do Seokatalogow w dużych ,m małych ilościach narzędzie warte swojej ceny, przynajmniej dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest program Miona, którym można wyciągnąć swoje wpisy z seoków. Trochę jest różnic ale w sumie efekt ten sam.

Zajacqd nie wiem jak działa program Miona, bo jeszcze nie miałem przyjemności skorzystać :placze:. Jednakże tu masz prosty import do txt, z czego od razu możesz wrzucać linki np. do sb i linkować swoje wpisy.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak każdy SEOkatalog będzie mieć API Miona to będzie można wyciągać linki, na razie nie wiem jak to działa.

Ten program wyciąga nowe link z zaakceptowanych wpisów

Moim zdaniem nie jest to programy konkurencyjne a raczej uzupełniające. Programem Miona sprawdzasz w jakim katalogu niema wpisu, dodajesz, linki wyciągasz O2MailReader. Przynajmniej ja tak robię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAXPAN - tak, zgadzam się z tym. Mogą się uzupełniać. Nigdy nie mówiłem, że są takie same, choć autor jakiś takiś spięty :). No i Autorze, nie wiem co rozumiesz, że nie prowadzą do tego samego - czyli listy opublikowanych wpisów. O metodach tu nie mówiłem, ale o cyrylu znaczy się o wynikach działań. No ale może czegoś nie rozumiem... I urywam się z tego wątku, bo Autor szanowny nerwowy jakiś na punkcie swojego softu :). W sumie to ma rację, że broni, ale ja przecież nic nie atakowałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności