Skocz do zawartości

[POLECAM] Coś co chroni oczy


INOMan

Rekomendowane odpowiedzi

Narzędzie nie do końca SEO, ale pewnie wielu z Was korzysta z kompa po nocach pozycjonując ;-)

Świetny programik: https://stereopsis.com/flux/ - automatycznie zmniejsza nasycenie kolorów w momencie kiedy zaczyna się robić ciemno, dzięki czemu oczy odpoczywają.

Co prawda efekt jest dość dziwny kiedy słońce zachodzi a nagle ekran zaczyna "ciemnieć" - trudno się na początku przyzwyczaić ale później praca bez tego wydaje się wieczorem jak cięcie gał żyletkami :)

Po zainstalowaniu jeszcze trzeba wybrać swoją lokację, tak, żeby program wiedział kiedy u użytkownika wschodzi/zachodzi słońce: "change settings" -> "change" pod "Set Your Location" -> "Locate" i na mapce google klikamy w swoją miejscowość i wklejamy koordynaty które pokazują się na dole.

Program jest jedynie nie polecany do prac związanych z kolorami: np. przygotowanie do druku albo tworzenie designu, etc. ale zawsze można jego działanie tymczasowo wstrzymać na czas takich prac z kolorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie :) W pierwszym momencie bardzo dziwne wrażenie.

Dzięki wielkie.

Kiedyś był chyba temat o stronce, która przypomina o odpoczynku co jakiś czas.

Ja kiedyś sobie nawet zapętliłem nagrany przeze mnie tekst "mrugaj" co ileś tam czasu :)

Klik - najlepszy Program Partnerski na ruch warezowy.

Klik - profesjonalne teksty na precle, zaplecza, synonimy i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwiłem się kolegom wyżej że zachwalali i sam zainstalowałem i powiem że jestem pod wrażeniem:

W pierwszym momencie bardzo dziwne wrażenie.

No, od razu lepiej

Ja też to poczułem - ulga

i powiem wam też że kmonitor ciągnie nawet 10% mniej energii nie wiem jak Wasz ale mój 25 cali normalnie przygasł..

Nie mam zamiaru tego odinstalować..

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda efekt jest dość dziwny kiedy słońce zachodzi a nagle ekran zaczyna "ciemnieć" - trudno się na początku przyzwyczaić ale później praca bez tego wydaje się wieczorem jak cięcie gał żyletkami :)

Prawdziwy hardcore zaczyna się, gdy ekran zaczyna się nagle rozjaśniać ;) Programik świetny, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam już ok. pół roku czasu i...mogę polecić z całym przekonaniem. Flux jest świetny, działa sobie w tle, nie trzeba pamiętać o jego aktywowaniu, sam ściemnia monitor o odpowiedniej godzinie. Przeszkadza tylko wtedy, gdy trzeba coś z grafiką podłubać i popatrzeć na normalne kolorki :). W pozostałych sytuacjach - bezapelacyjna ulga.

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności