Skocz do zawartości

Jak 'przestresować' łącze serwera ?


beha

Rekomendowane odpowiedzi

może torrent ? i skrypt typu torrentflux + jakaś gorąca nowość

Twojej firmie potrzebne są usługi informatyczne, możesz potrzebujesz spawanie światłowodów,a po pracy Squash w Krakowie

nowa zabawka mykat.pl czeka na Twój wpis - Uwaga restrykcyjna moderacja ;) oraz nowy profil w serwisie twitter.com/itserwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beha umiesc jakis plik 10 mb podaj mi linka, pociagne z lacza, jak pojedzie do 500 kB w jednym polaczeniu to bdb i mozna brac bez obaw, nawet jak 200 kB to jest ok,

do 500 kB moge ci sprawdzic, sam tak testuje i uwazam ze to dobry miernik, nawet jak maja limit na jedno polaczenie np 50 kB to wykonam kilka polczen i bede wiedzial czy radzi sobie np z 10 polaczeniami w godzinach szczytu z pelna parą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beha,

.. może chcesz w ten sposób sprawdzić czy to będzie dobry serwer do kupienia? masz go w okresie testowym? :D

Też to robiłem rok temu. Mialem Superhosta ze znanymi problemami i szukałem innego serwera. Znalazłem. Męczylem go aż jęczał jak potempieniec :D Wyszedl 4x szybszy niż Superhost.. kupiłem.. potem rok zgrzytałem zębami i walczylem z żółwim tempem i zakrzepami.. sorry zastojami.. teraz mam inny ;)

W okresie testowym zawsze wszystko jest super. Zresztą poczytaj sobie o Superhoście na tym forum :)

Tomek

"Niewiedza nie oznacza głupoty, podobnie jak ciemność nie oznacza ślepoty"

Famous Quotes

Bible Verses

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beha,

.. może chcesz w ten sposób sprawdzić czy to będzie dobry serwer do kupienia? masz go w okresie testowym? ;)

...

W okresie testowym zawsze wszystko jest super. Zresztą poczytaj sobie o Superhoście na tym forum ;)

Nie jest w okresie testowym, kupiłem na razie na jeden miesiąc. Ja nie mam dużych wymagań, byle nie krztusił się transfer gdy jest więcej osób na stronie.

A jeśli chodzi o superhosta i tym podobne, to powoli będę się starał odchodzić od takich rozwiązań, a najchętniej to bym się przesiadł na dedyka (tak do $200-$250) z supportem + Cpanel/WHM

... nie jestem upierdliwym klientem, ale dobrze jest wiedziec że gdy nadejdzie katastrofa to ktoś pomoże.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beha srednio dostepna przepustowosc o 6 rano i teraz to 250 kB pobieranego pliku.

Sprawdze jeszcze w innych godzinach.

Jezeli mowisz o dedyku 200-250$ to spokojnie szukaj w Polsce.

Ja właśnie jestem w trakcie analizy oferty WDC - bardzo dobra oferta i skierowana indywidualnie.

Gwarantuje ci że za 200$ znajdą ci taką maszyne ;-) pozatym niema to jak serwer w Polsce i z dobrym zabezpieczeniem pasma, w przyszłym tygodniu będę pewno po pierwszych testach WDC to będę mógł więcej powiedzieć, ale zapytaj tam, support jak narazie dobry, wymiana korespondencji takze, potestuje i powiem wiecej na temat samego DC w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności