Skocz do zawartości

Aktualizacja?


pneuma

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie trwa aktualizacja wyników, zmiany widać na 64.233.179.99 i 64.233.179.104.

Ciekawostka:

przed

aparaty zwraca Wyniki 1 - 10 spośród około 1,650,000 dla zapytania aparaty.

po (na 64.233.179.99 i 64.233.179.104)

aparaty Wyniki 1 - 10 spośród około 14,300,000 dla zapytania aparaty.

przed

polska zwraca Wyniki 1 - 10 spośród około 15,100,000 dla zapytania polska.

po (na 64.233.179.99 i 64.233.179.104)

polska Wyniki 1 - 10 spośród około 105,000,000 dla zapytania polska

Ilość stron w wynikach powiększyła się z 15,100,000 do 105,000,000 dla zapytania Polska!

Canon sony aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe - promocja. Atrakcyjny system ratalny. Katalog stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

już sugerowałem dziś na forum, że może to być początek update przedświątecznego, wczoraj widziałem już spore różnice (np. strata 5x, zysk 2x) w wynikach site: i róznice PR w zależności od DC

może się jeszcze sporo dziać przed świętami !!!

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tych 2 DCs znów widzę moją stronę, którą google wywaliło na zbitą buzię łącznie z opisem i ostatnio nawet adresem.

nie wierzę, że to przejdzie, przedświąteczne mydlenie oczu !!!

ilość stron na tę frazę wzrosła z 2,610,000 na 13,200,000...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladne wyniki i ladnie trzyma cache widac ze dosyc duza liczba stron jest zwracana na tych DC ale site czasami pokazuje duzo mniej lecz duzo ciekawszych i w pelni zaindexowanych.

Aha i tez posiadam w tych DC strone ktora poleciala w kosmos.

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wyniki z tych 2DC sa jakies nienormalne KAZDA moja strona jest na nich o kilka(nascie) pozycji nizej... a strony ktore są w czolowce sa jakby wybrane przez maszyne losujaca

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno

w moim przypadku na 100% nie są to wyniki takie jak kilka tygodni temu

co do śmieci to przybyła mi m.in. kopia strony która już dawno nie istnieje ale zobaczcie na dopisek: X-Google-Crawl-Date: Tue, 23 Nov 2004 22:34:01 GMT

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytłumaczenie: jak zwykle :D

podczas joghurta spieprzyli co się jeszcze tylko dało, próbują się ratować starymi danymi zawierającymi moc śmieci.

w Wigilię nastąpi wielkie mieszanie joghurta z florybą i wszystko wróci do stanu z 2002r.

...jeszcze były w międzyczasie austiny i brandy. to też zapewne dorzucą do mixa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dziwne te wyniki naprawdę, mam dwa razy mniej linków niż obecnie, a kopia strony jest sprzed ponad dwóch tygodni...

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności