Skocz do zawartości

Którą dodawarkę kupić?


kangurrr

OmniADD v5 czy Publiker?  

174 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mam 500 zeta. Co lepiej kupić?

    • OmniADD v5
      50
    • Publiker
      36


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na chwilę obecną posiadam 500 zł i chciałbym zainwestować w dodawarkę. Którą polecacie bardziej?

Pozdro

ebialystok.pl - Firmy Białystok

Nowy branżowy katalog firm województwa Podlaskiego to Podlasie Online.

Sale weselne Białystok to miejsce gdzie zorganizujesz imprezę okolicznościową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja też polecę Omniadd, znacznie więcej funkcji np. od Escata ;) i przede wszystkim w porównaniu z Escatem czy DonLinkage mam jednak większą pewność że dodawarka będzie stale rozwijana i szybko, a nie tak jak w porównaniu do Escata czekaliśmy kilka miesięcy na aktualizację :) Do publikera trzeba mieć na pewno lepszy serwer, ja mojego Omniadda, trzymam na sharedzie.

Co do podejścia do klienta :) Z agape można wszystko na privie załatwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniam produktu, bo go nie znam - choć jak już wspomniałem w innym wątku opinie ma zachęcające (jest częściej polecany niż publiker co sugerowało, że to omnie powinienem kupić a nie publikera), ale w kontaktach z klientami teksty tupu:

Marnujemy masę czasu na debilizm użytkowników. Zanim wpadniesz na pomysł znów napisać że OmniADD nie działa lub coś skopała aktualizacja lepiej samodzielnie sprawdź co jest grane bo już naprawdę przesadzacie z tymi zgłoszeniami
Czy wy kur.a nie umiecie napisać artu na 1200 znaków + tytuł min 4 słowa (20 znaków) + dać 3 słowa kluczowe ? - do tego jest wymagana wyższa uczelnia ? I jeszcze piszecie że jest niska skuteczność - załamka
Doświadczenie mi niestety podpowiada że spora część osób ma w d..e to co się mówi i nie zrobi aktualizacji skoro działa to po co ?

sugerują mi, że klienci dla właściciela tej firmy to zbędny balast - a firm z takim podejściem do klientów należy w moim odczuciu unikać...

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadamy o produkcie, co do wypowiedzi Kojota, to jak jak przeczytałem przed chwile twój post w dziale a katalogami, to odemnie usłyszałeś by o wiele więcej :) .Napisze to jeszcze raz, kwestie charakteru Kojota to ostania rzecz co mnie interesuje.

Mam wiele licenzji OmniAdd i mam Publikera, niema na polskim rynku lepszej dodawarki do katalogow jak OmniAdd, a reszta mnie nie interesuje , jestem zastary zęby się przejmować tym ze ktoś jest mało rozgarnięty i jak jemu to się mówi to się obrażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się wypowiem a czemu nie - chodź nie głosuję :)

Katalogowanie świeżej domeny klienta gdzie piszemy dużo unikalnych artykułów i zależy nam na jakości i kontroli np ile dany artykuł będzie wysłany do katalogu / precla , mamy na stanie dużo txt oraz odrobinę wiedzy technicznej to zdecydowanie wygrywa Publiker - czas dodania do katalogowania 1 projektu więcej niż 30 min

Katalogowanie zaplecza, podlinkowanie, stron klientów kilkoma txt to zdecydowanie wygrywa OmniADD - zasada działania jest prosta soft jest lekki dla serwera / piekielnie szybki / banalny w obsłudze - czas dodania 1 projektu do katalogowania mniej niż 1 min

A w temacie hmm mojej opryskliwości cóż powiem z kim się zadajesz takim się stajesz i nie uznaję zasady klient nasz pan :) Wymagam używania takiego narzędzia jak mózg i zanim napiszesz PW do mnie czy na PiO sam sprawdź co jest grane bo jest to wszystkie banalnie proste :) - 95% problemów z dodawaniem to problem człowieka bo nie przeczytał FAQ, a nie softu

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie tutaj zestawienie samych funkcji programu OmniADD vs Publiker nie omawiam wielkości bazy i skuteczności bazy bo tu był bym pewnie nie obiektywny wedle paru osób na PIO

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key...amp;hl=pl#gid=0

Każdy może sobie sam zinterpretować wyniki dla poszczególnych opcji i policzyć co dla niego jest ważne a co nie

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key...amp;hl=pl#gid=0

odnośnie tego linku:

ja dodaje projekt do publikera w max 5 minut - 30 minut to chyba przesada jesli zapoznasz się z panelem :), mozliwa jest opcja zablokwania dodawania do katalogów zbanowanych przez google podczas dodawania projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@belveder666 - ooo - to zaraz poprawię - dziękuje za info

A ile czasu zajmuje ci dodanie projektu w 100% od podstaw - bez kopiowania starych ustawień i profilu + stworzenie go unikalnego (można zrobić też w minutę powielając bazę) - czas podany prze zemnie jest czasem jaki schodzi normalnemu użytkownikowi. Ja sam żeby odpalić pierwszy projekt potrzebowałem z 2h a po 2 dniach komunikat że za mało txt żeby postować w wordpress

Swoją drogą kto jest odpowiedzialny za sprawdzenie czy kat ma bana ? - dodawarka czy serwer publikera ?

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obie - nie narzekam a wręcz jestem zadowolony :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności