Skocz do zawartości

Jak szybko google indexuje strony?


Kapsel

Rekomendowane odpowiedzi

Wpisuję swoją stronę do katalogów od 2 miesięcy i dotychczas google ziandeksowało mi 19 stron.

Pytanie - to dużo czy mało???

Ile u Was stron i w jakim czasie indeksuje google??? :)

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mało. Mi w 2,5 dnia od powstania 122 podstrony na nowej domenie złapał. Dalem 2 linki na swojej dawnej stronie PR5 i PR4

Update:

Dodam, że strona jest na mod-rewrite. Posiada dużo wewnętrznych linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj co ma G: do powiedzenia.

https://www.google.com/webmasters/2.html

Wszytsko ładnie opisane....................

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu!:)

Otóż pozycjonuję swoją stronę od 2 miesięcy tak jak zalecacie - dodawaniem linków w katalogach.

Dotychczas google zaindeksowało mi 19 linków co MKR uznał za bardzo mało, choć nie bardzo chce mi się wierzyć że może w 2,5 dnia zaindeksować 122 strony.

Sądzę że tacy jak ja są na początku na straconej pozycji dlaczego?? - otóż na bierząco śledzę konkurencję i ni stąd ni z owąd pojawia się na miejscu medalowym strona która powstała 3 miesiące temu, ale która jest pozycjonowana przez firmę. Dodam że strona znajduje się we wszystkich wyszukiwarkach na podobnych pozycjach.

Jak sprawdziłem linki to są zupełnie z księżyca, np. strona zajmująca się paznokciami przyklejanymi ma link do strony z kubkami. W zasadzie wszystkie linki są z innego świata, ale - no właśnie zawsze jest jakieś ale - wszyskie strony które linkują do tej są pozycjonowane przez tą samą firmę, firma ma obecnie ok 35 klientów i wszystkie linki (co do jednego) pochodzą od właśnie tych klientów.

Wiadomo - na starcie ciężko jest konkurować z kimś takim kto jednego dnia ma 35 linków z głównej strony.

Zaczynam dochodzić do przekonania że lepiej jest założyć grupę 30 osób i linkować się wzajemnie niż wpisywać stronę do katalogów (i jak zaleca ERBIT do kilku dziennie by nie przedobrzyć).

Być może na dłuższą metę nie jest to dobre ale start jest super a później można już się zająć wpisami do katalogów stron.

Sądzę że mam rację i zamierzam linkować się wzajemnie. Fakt że linki nie będą może wartościowe ale jak widać google to nie przeszkadza.

:):):)

Dodam jeszcze że efektem przeszło 200 wpisów do katalogów stron jest dla google:

kilkanaście linków do mojej strony

oraz

prawie 150 ston zawierające warunek (czyli nazwę strony)

można to sprawdzić w googlach

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapsel jak widze popełniasz błąd na samym starcie - od razu się poddajesz.

Zapewniam Ciebie , że powoli robiąc swoje i nie oglądając się na innych dopniesz swego.

Pamietaj, że zbudowanie zaplecza wymaga czasu i kasy bez tych dwóch rzeczy

nic skutecznego nie osiągniesz przy konkurencji.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim cierpliwość.

Czasem trwa to krótko czesem bardzo długo

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jestem słabszy w te klocki więc zakładam że macie rację i zmienię zdanie - dalej będę wpisywał stronę do katalogów, ale jednoczesnie postaram się wymieniać linkami.

Inna strawa która mnie trapi to czy zbyt szybki przyrost linków nie spowoduje fresh site bonus lub sandboxa ?? - lecz jak widać NIE.

Myślę że niektóre z podstawowych twierdzeń na tym forum jest mocno przesadzone skoro firmy zajmujące się pozycjonowaniem są w stanie wrzucić nowiuśką stronkę na miejsce medalowe w niewiele dłuższym czasie niż miesiąc.

Co wy na to?? Dlaczego im google nie daje sandboxa ?

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności