Skocz do zawartości

Porownanie programow do backlinkow


skowdan

Rekomendowane odpowiedzi

bo każdy robot zbiera dane inaczej, inne dane w różnym czasie.

pzoa tym Google Tools nigdy nie pokazuj eprawidłowych danych - to ich najgorzej dopracowana zabawka.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo każdy robot zbiera dane inaczej, inne dane w różnym czasie.

pzoa tym Google Tools nigdy nie pokazuj eprawidłowych danych - to ich najgorzej dopracowana zabawka.

Do tej pory wskaznikiem linkow by Yahoo explorer. A teraz szukam jego nastepcy. Co wedlug was po za wynikiem w serpach jest wytyczna czy idziecie do przodu ze stronka. Dla mnie to byl wlasnie yahoo explorer.

Jeśli zastanawiasz się nad naprawą komputera w Toruniu zajrzyj do Serwis Komputerowy Toruń a będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wskaźnik był do d...y od zawsze bo pokazywał jedynie pierwsze 1000 linków.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wskaźnik był do d...y od zawsze bo pokazywał jedynie pierwsze 1000 linków.

Ale był bardzo dobry jak ktoś miał mniej niż 1000 linków do strony :)

No wlasnie ja mam ponizej 1000 linkow. I Interesuje mnie w tym momencie jakis program badz strona ktora jest godna zastapienia Yahoo explorer.

Do moderatora, prosze przeniesc temat do dzialu dla poczatkujacych

Jeśli zastanawiasz się nad naprawą komputera w Toruniu zajrzyj do Serwis Komputerowy Toruń a będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skowdan w pierwszym swoim poście masz rozwiązania godne polecenia. Czego chcieć więcej ?

Mar_Dal w pierwszym poscie to mi polecona ahrefs.com, a ta strona GWT i majestic daja rozne wyniki, a ja nie wiem czym sie sugierowac.

GWT daje mi okolo 800 bl

Majestic 40 bl

Ahrefs.com 22 BL

I nie wiem czemu sie tak roznia.

Jeśli zastanawiasz się nad naprawą komputera w Toruniu zajrzyj do Serwis Komputerowy Toruń a będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież zgred Ci napisał, że to kwestia robotów. Nie sugeruj się danymi z GWT bo zawsze są zawyżone a i aktualizacja tych danych trwa wiekami. Korzystaj z obu i z obu analizuj zdobyte linki.

Ok to juz odpuszcze ten temat i teraz dla mnie domyslne zamiast yaho obedzie ahref i majestic chyba ze jeszce co Mar_Dal podrzucisz.

Wydaje mi sie Mar_Dal ze pisalismy na forum o kupnie jakiegos programu do pozycjonowania na poczatek i kupilem SeoBohatera(fajny program). A masz moze spis wartosciowych katalogow ktore mozna tam dodac do bohatera, moga byc platne, ale lepsze niz takie przypadkowe znalezione w googlach

Jeśli zastanawiasz się nad naprawą komputera w Toruniu zajrzyj do Serwis Komputerowy Toruń a będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności