Skocz do zawartości

Kolejna afera w PZPN


Lesiu

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie już każdy słyszał o najnowszej aferze w PZPN i nie chodzi o orzełka - tamta jest już "stara". Czy sądzicie, że tym razem uda się choć trochę oczyścić PZPN? Według nowej ustawy o sporcie g.lato może odwołać Walne Zgromadzenie PZPN lub sąd. Na to pierwsze raczej nie ma co liczyć, więc może sąd? Czy jednak po raz kolejny g.lato okaże się jak Warka - niezatapialny? No i co z sekretarzem generalnym, drugim ulubionym członkiem PZPN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym wszystko rozpieprzyl. Olac cala UEFE, moga nas wykluczyc z rozgrywek bo i tak lipe gramy, a moze taka zmiana w PZPN by zaowocowala tym, ze za 10 lat jakos ta pilka w Polsce bedzie w koncu wygladac.

Lub jak PZPN jest taki mocny to odciac im kase panstwowa. Jak chca to sobie moga grac z logiem PZPNu i za PZPNu kase. Mysle, ze szybko by podjeli stosowne reformy jakby im sie kaska skonczyla.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carnagge, ale z tego co mi wiadomo, PZPN nie jest finansowany z pieniędzy publicznych. Co do UEFA, FIFA i PZPN to dla mnie jest to jedna cholera...

A jeśli nowej minister uda się sprawę ogarnąć to już na starcie będzie mieć ogromne poparcie społeczne, więc jej bardzo opłaca się walczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UEFA to mafia, dlatego pzpn jest nietykalny do czasu Euro.

Myślę, że ten cały obecny zarząd będzie się salwował ucieczką do egzotycznych krajów po zakończeniu mistrzostw, bo uefa już nie będzie mogła niczym nam zagrozić jak zrobimy porządek z tym syfem.

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Sklep z częściami do laptopów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopuścić kibiców do władzy oni już od kilku lat o PZPN mówią to co prokuratura dopiero odkrywa:P a tak serio jako, że na PZPN państwo kasy nie łoży to nie wiem czemu to ma być takim nośnym tematem:p Oni od 20 lat robią przekręty kiedy i jak chcą a, że mediom się przypomni raz na kilka lat to tylko źle świadczy o mediach:P

Szczerze, wątpię aby aktualnie coś z tym zrobiono przed EURO, co najwyżej łapówą więcej osób będzie się musiało podzielić. Na szczęście ministrem sportu jest ekonomistka więc powinna w miarę równo rozdysponować środki:p

Jakby poszło dalej, to też pierwszy raz mamy ministra sprawiedliwości nie prawnika tylko filozofa to ten już na pewno na jakiś pomysł wpadnie;]

Także przed latem nic z Latem nie zrobią:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności