Skocz do zawartości

[Sprzedam]Pozycjonuj zgodnie z White-Hat :).


tomek_25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

UWAGA!Został tylko Sliq Submitter!

Jako,iż nakupiłem trochę softu a zmieniam taktykę pozycjonowania mam na sprzedaż kilka softów,listy itd itd.

A więc po kolei.

1)Sliq submitter

link do tematu opisującego ten soft jest tutaj

Krótko mówiąc dodawarka do angielskich katalogów (UK/USA).

Cena:50dolców za rok-moja licencja jest ważna jeszcze 11 miesięcy.. Proponuję 40dolców (125PLN) i dobijemy targu ;).

SPRZEDANE!

2.Licorne AIO-mega kombajn zawierający wszystko co jest potrzebne pozycjonerowi-dlaczego sprzedaję? Większość funkcji mam w Scrapeboxie do którego się niesamowicie przyzwyczaiłem-idealne narzędzie do pozycjonowania white-hat. Obsługuje dodawanie do katalogów opartych na różnych skryptach, dodawanie do article directories (odpowiednik precli),social boomarking,web 2.0 profiles itd itd,wbudowany scraper linków, scraper artykułów.

Doskonale zastępuje Senuke X-program ma niesamowite możliwości jednak ja nie umiem się z nim zgrać (wole inne softy ;) )

Cena 100 dolarów -ja mogę sprzedać za 90dolców (280PLN) (praktycznie nie używany był) i w razie potrzeby rzucić kilkoma poradami. Zapraszam amatorów SEO,jeśli będziecie chcieli się nauczyć seo używając tego softu i potrzebowali kilku porad służyłbym pomocą. Ostrzegam jednak moja cierpliwość jest ograniczona ;) (nie będę prowadził szkolenia w zamian za to że kupiłeś soft :) )

3.Instant Article Wizard-program do wspomagania tworzenia unikalnej angielskiej treści bardzo przydatne po zmianach algorytmu Google gdy stawia się na unikalność. Link do opisu programu

Licencja yearly fee za 77dolców -program sprzedam za 100złotych

4.Listy Article Directories oraz Social bookmarking (white hat SEO)

Pligg, ScuttlePlus, Scuttle, phpDug &Article DashBoard, Article MS, Article Beach-łącznie kilkanaście tysięcy lokalizacji. Moje listy współpracują z Licorn AIO. Łączna wartość to 200 złotych. Sprzedam za 100 PLN.

Namiary do mnie

gg:8800668

biuro[malpeczka]seoworkss.pl

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności