Skocz do zawartości

Katalog biur rachunkowych


Danae

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym polecić katalog biur rachunkowych, katalog będzie linkowany i w przyszłości otrzyma unikalny wygląd.

Kody na wpis złoty:

RACHUNK1 - wykorzystany

RACHUNK2 - wykorzystany

RACHUNK3 - wykorzystany

RACHUNK4

RACHUNK5 - wykorzystany

Został jeden złoty!

Kody na wpis brązowy:

BIURO1

BIURO2

BIURO3

BIURO4

BIURO5

Oczywiście akceptuje tylko biura rachunkowe :) Za kody przyjmę tylko poprawne i unikalne opisy porządnych biur rachunkowych. Zastrzegam sobie prawo do odrzucenia wpisu (z darmowym kodem) w przypadku niespełnienia kryteriów (np. słaba strona biura rachunkowego).

Przypominam o ładnych, poprawnych, unikalnych opisach, które nie będą zlepkiem słów kluczowych.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że stworzony na potrzeby mojej siostry, która startuje w branży ze swoim biurem - przez 12 lat pracowała u kogoś i tak dla niej powstał katalog.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności