Skocz do zawartości

Jaki Sklep?


AdamD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mój klient wpadł na pomysł odpalenia sklepu internetowego. W naturalny sposób zwrócił się z tym do mnie, a ja ... eee, zgłupiałem lekko. Obiecałem wybadać sprawę, i z moich badań wynika dość przykry obraz tego co jest dostępne na naszym rynku. osCommerce to rzeźnia przy zmianie layoutu, właściciele pozostałych rozwiązań plują na osC i siebie nawzajem, wstępne obmacanie iai-system to totalne rozczarowanie szybkością działania.

Proszę więc o wsparcie w temacie.

Rozwiązanie nie musi być darmowe, koszt na poziomie kilkuset pln jest do przełknięcia bez mrugnięcia okiem, jak coś będzie cool to pewnie i kilka stówek na miesiąc nie powinno sprawić dużego problemu.

Wolałbym, żeby był to soft instalowany na "własnym" serwerze, a nie rozwiązanie outsource'owane razem z hostingiem. Źle się czuję jak nie mam bazy danych pod własnym butem.

Sklep raczej niewielki, stawiam że dobicie do dwustu produktów graniczy z cudem.

Jakieś sugestie?

Pozdrawiam,

AdamD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kava udzieli Ci odpowiedzi ;-)

I tak i nie.

Był o tym wątek tutaj.

Jednak o ile na początku byłam zadowolona z quick cart, już nie jestem. Głównie dlatego, że nie jest na bazie danych i wprowadzanie jakichkolwiek zmian to masakra. I nie jest za bardzo SEO friendly.

Wygląda na to, że na rynku nie ma dobrej freeware'owej alternatywy.

Jednak jest światełko w tunelu...

Przynajmniej tak odbieram sklep, który oddał do oceny piotrek. Po kilku modyfikacjach byłby świetnym wypełnieniem tej internetowej dziury. Piotrek, liczymy na Ciebie :D

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź te oferte (mysle, że warto)

www.sote.pl i moduł wspomagajacy pozycjonowanie :

googi.pl/themes/base/googi2/googi/index.html

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zainteresować się także ofertą https://i-sklep.pl. System posiada wiele konfigurowalnych modułów, w tym m.in. obsługę Allegro, Swistaka, Pasażu Onetu i kilku innych. Wpływa to na wzrost zarobków :-)

Jest prosty w używaniu, posiada bogate opcje zarządzania produktami. Na stronie można zamówić darmowe demo systemu, można też zobaczyć już działające sklepy.

Oczywiście istnieje możliwość zakupu licencji na skypt, dzięki której możesz zainstalować system na swoim serwerze oraz możliwość dzierżawy oprogramowania.

W razie pytań proszę o kontakt.

pozdrawiam, Sebek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności