Skocz do zawartości

Co i jak polecacie


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Doradzcie jak najszybciej i najlepiej zrobić strony pod linkujpro. Oni premiują serwisy które posiadają jak najwiecej podstron oraz dobrze jak te podstrony sa zaindeksowane w google. Co oprócz katalogów doradzacie, skad wziać skrypciki darmowe żeby takie serwisy wdrazać? Chce stworzyć z 30-40 takich stron śmietnikowych, z duża ilością podstron, no ale nie chce sie za bardzo utytłać robotą przy tym;)

Podliknuje te strony troche i niech się Ci z Linkuj cieszą:jezyk1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz temat pójdzie do kosza, ponieważ obraża uczucia religijne co poniektórych brzydzących się sztucznym contentem :jezyk1:

Skryptów tego typu raczej nikt Ci nie da za darmo. Możesz sam napisać, zlecić napisanie, albo użyć czegoś ogólnie dostępnego typu dmozy, biblie, RSS'y i inne badziewie.

Tej ostatniej opcji nie polecam bez modyfikacji - trzeba się trochę pomęczyć, bo inaczej wyleci i nic z tego nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryf, a co ma piernik do wiatraka?

Nie masz żadnej śmieciarki? Cóż, Twoja strata. Niemniej obstawiam że zdecydowana większość co bardziej zaawansowanych użytkowników forum ma gdzieś upchnięte takie "śmieciowe" strony. I co, powywalasz ich strony z katalogu? Przecież nic nie zostanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, powywalasz ich strony z katalogu?

Ja już usunąłem wszelakie linki ze stopki, coby nie padły one ofiarami mych wypowiedzi (czytaj-nie zostały usunięte z Wielce Wartościowych Katalogów Świętej SEO Inkwizycji Walczącej Ze Sztucznym Contentem) :)

Czytając takie groźby odnoszę wrażenie, że tu jakiś Ciemnogród panuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, właśnie usunąłem stronę Cezarego z katalogu, chociaż bardzo go lubię. :(

Nie rób mu może takiej reklamy, bo to kurcze nie wypada.

zdrufka

ale co ma moje pytanie do jego strony?? Może umieściłem go w stopce bo bardzo go lubię?:) Zreszta jak sie domyslasz na ten serwis wystarczą linki z katalogów, nie potrzebne jest w sparcie systemów.

PS.

Myśle że poradzimy sobie bez Twojego linka :)

Gryf, a co ma piernik do wiatraka?

Nie masz żadnej śmieciarki? Cóż, Twoja strata. Niemniej obstawiam że zdecydowana większość co bardziej zaawansowanych użytkowników forum ma gdzieś upchnięte takie "śmieciowe" strony. I co, powywalasz ich strony z katalogu? Przecież nic nie zostanie :-)

tez mam ich sporo, ale do tej pory robione były ręcznie, myslałem o czymś co szybciutko generuje podstrony. Przerabiałem już temat katalogów, dzwonków polifonicznych itd

Zaraz temat pójdzie do kosza, ponieważ obraża uczucia religijne co poniektórych brzydzących się sztucznym contentem :P

tia:) Niech rzuci kamień ten kto bez grzechu jest ;) Co do takich systemów myśle że wiele osób na tym forum z nich korzysta:) Wiesz, kiedyś siękonczy zaplecze, kończą się katalogi................. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak poszukasz to znajdziesz skrypty generujące losowy content ale po angielsku, większośc jest płatna.

bez przesady z ta inkwizycją, śmieciarki są potrzebne i będą chyba że zrobia jakas rewolucję. osobiście jakoś nie moge sobie wyobrazić takiej zmiany.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja chyba zloze topic pt: "jak zrobic wartosciowy content ?" :P

ja bym zrobil mixa biblii z Rss ;)

katalogi maja ten minus ze ich do LV i innych systemow nie chca przyjmowac ale DP chyba tylko dmozow nie bierze wiec jak sie machnie ladnego qlweba... ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności