Skocz do zawartości

Jak zamienić jakasdomena.pl na www.jakasdomena.pl ?


fn

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli pozamieniałeś linki to google powinien wkrótce dodać nowy adres z www trzymając przez jakiś czas te bez www, pozycje tych bez www powinny zacząć spadać.

Jeśli adresy z www i bez www funkcjonują niezależnie dla jakasdomena.pl możesz zastosować przekierowanie

<?

header("HTTP/1.1 301 Moved Permanently"); 

header("Location:  https://www.jakasdomena.pl"); 

header("Connection: close"); 

?>

Rzuć okiem tutaj albo przejdź od razu do funkcji Remove your URL or Google Groups Post

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie google debil wzial od razu bez www:/ czyli musze usunac strone z google w kat. Remove your website. Chodzi tu o to ze tworzy sie plik robots.txt i dopisuje sie w nim

User-agent: *

Disallow: /

a potem daje sie link tego pliku do google i on wtedy usuwa strone z indexu a potem moge bez problemu dopisac strone do google z www??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo przejdź od razu do funkcji Remove your URL or Google Groups Post

Ja szczerze nie widze sensu w usuwaniu stron z indeksu tym bardziej przez zablokowanie w robots.txt, bo czy jest www, czy nie ma to robots.txt jest taki sam.

Jak sie zrobi 301 to po jakims czasie wszystko sie uporzadkuje, tylko potrzeba troche poczekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To korzystając z okazji, mam prośbę. Jestem słaby z .htaccess, czy ktoś mógłby wpisać tutaj regułkę, przekierowującą 301 dowolny plik (czyli automatycznie każdy plik) z podanym "www.domena.pl/nazwa.pliku" na adres "domena.pl/nazwa.pliku"? I odwrotnie. :)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regułkę, przekierowującą 301 dowolny plik

prosze Jezu :D

RewriteEngine On

RewriteBase /

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^domena.pl(.*)

RewriteRule ^(.*)$ https://www.domena.pl/$1 [R=301,L]

RewriteRule ^alfabet-(.*).html index.php?abc=$1

to Cie przekieruje na adres z 'www'. jesli chcesz bez 'www' to wystarczy w linii 3 zmieniac na www. domena. pl i odjac 'www' z 4 linijki. po prostu odwrocic zapisy ;)

ostatnia linijka jest, do 'dowolnych plikow'. nie mam pojecia czy mozna dowolny plik zalatwic tylko wpisem dot. 301. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez skorzystam z okazji i zapytam o htaccess :D

Mam regulke takowa:

RewriteRule ^alfabet-(.*).html index.php?a=$1&b=$2

gdy wklepie url:

/alfabet-12-10.html

to w php mam zasieg tylko do zmiennej 'a' tablicy $_GET.

$_GET['b'] jest puste #-o

i musze sie grzebac w wycinanki (rozwalanie expode'm zmiennej REQUEST_URI).

any idea ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności