Skocz do zawartości

Zarobek miesięczny w sieciach reklamowych


rafal-r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czytałem posty dotyczące sieic reklamowych i ogólnie ludzie narzekają... lecz nie wszyscy.

Jednak chciałym się dowiedzieć jakie są to zarobki? W granicach 100zł - 1000zł czy 10.000zł miesięcznie?

Chodzi mi o np. Arbomedia, Adclick itp.

Wiadomo, wszystko zależy od strony, ale podajcie jakiś przykład...

Z góry dzieki za odpowiedź

Pozdrawiam, RAFAŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

rafal-r - przecież gdzieś chwaliłeś się, że z Tradedoublera i adsens masz strasznie dużo pieniędzy - więc skąd Twoje zainteresowanie sieciami reklamowymi?

Zapytaj się w tych agencjach, do których chcesz dołączyć - jakieś ogólne zarysy Ci napiszą. W przypadku stron rozrywkowych spotkałem się z opinią, że jest to około 1000zł za 100 000 unikalnych (miesięcznie) - ale to nie wynika z mojego doświadczenia (więc nie mogę tego potwierdzić) i dotyczy tylko jednej sieci reklamowej.

A zarobków konkretnie nikt Ci nie zdradzi, bo zgodnie z umowami zdradzać tego nie wolno... poza tym dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff wreszcie ktos sie zlitowal bo juz mialem pisac, ze w swietle powyzszych odpowiedzi poziom forum faktycznie spada... ;)

to oczywiste, ze umowy zastrzegaja prawo do rozpowszechniania takich informacji, ale te podane przez gryzonie nie lamia postanowien umowy i jednoczesnie daja jakis oglad sytuacji :D

dzieki (bo sam bylem ciekaw) i pozdrowka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja współpracuje obecnie z IDMnet i o tej sieci słyszałem takie wyniki.

Ale zanim podpisaliśmy umowę to pytałem na ile mniej więcej moge liczyć i przy 80 000 unikalnych napisali mi, że od 2000 do 3000 zł - strona z kategori rozrywka.

Tego jak wychodzi to w praktyce nie mogę powiedzieć, bo pierwsze 3 miesiące to jest badanie strony. Ale była jedna kampania i jak narazie nie jestem zbyt zadowolny - zobaczymy co będzie, gdy minie umowny okres 3 miesięcy. Chętnie dowiedziałbym się jak wygląda to w innych sieciach, ale z tego co do tej pory słyszałem, to wszędzie jest jednakowo - mogą się różnic pewne detale, ale generalnie wychodzi na to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności