Skocz do zawartości

[Zlecę] Pozycjonowanie strony


radadplo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zlecę pozycjonowanie strony.

Adres: www.consultants.pl

1. Słowa kluczowe: list motywacyjny, cv po angielsku, wzory cv, wzory listów motywacyjnych ewentualnie więcej jeśli będę sobie w stanie na to pozwolić

2. Wyszukiwarki: interesuje mnie wyłącznie wynik w google

3.Podaj na jaki okres czasu zamierzasz podpisać umowę: 6 miesięcy (w takim okresie dokonam kalkulacji kosztów tzn - czy koszty pozycjonowania nie przewyższają mi przychodów, które jestem w stanie wyciągnąć ze strony). Jeśli będzie mnie stać to po tym okresie możliwa jest stała wspólpraca. Ten punkt jest do negocjacji jeśli ogólne zasady na rynku mówią inaczej.

4.Jakie formy zapłaty przewidujesz: wydaje mi się że standardowe tj. wstępna + abonament (oczywiście faktura)

5. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce kontakt serwisu consultants.pl. E-mail: info(at)consultants.pl

6.Podaj inne Warunki:

Zlecenie jest o tyle nietypowe, że strona była/jest już pozycjonowana jednak czas mi nie pozwala na to żeby zajmować sie tym samodzielnie (może i umiejętności mi się kończą hehe). Jest dość wysoko na frazy, które są dla mnie interesujące, jednak zależy mi na jeszcze wyższych pozycjach.

Chętnie spotkam się osobiście (Warszawa) by omówić szczegóły zlecenia, ale nie jest to niezbędne. Proszę o wstępną kalkulację cenową.

Pozdrawiam,

Radek

Polecam nieruchomości Białystok

Nie tylko cv list motywacyjny na zamówienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności