Skocz do zawartości

Jaka domena?


Delta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jaką domenę lepiej się pozycjonuje:

www.edomena.pl czy www.e-domena.pl

Dzięki!

Kazdą liczyą sie linki z anchorem wskazujące na stronę

Poczytaj forum ;)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o pozycjonowanie strony i link popularity, tylko konkretnie o nazwę domeny. Czy lepsza jest krótsza: www.edomena.pl czy lepsza z myślnikiem: www.e-domena.pl. Wiem, że najlepsza byłaby www.domena.pl ale niestety jest zajęta, więc chcem wybrać jedną z tych dwóch przedstawionych.

Dzięki za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jez, czy mógłbyś powiedzieć czemu e-domena będzie łatwiej pozycjonować pomimo że cała nazwa jest dłuższa od edomena?

Dlatego, że niektóre katalogi nie udostępniają anchortextu i wstawiają link z anchortextem w postaci "www.domena.pl".

Między nami, to wolę markowe nazwy niż "www.keyword.pl" - przecież nie zawsze należy wspierać się nazwą domeny, ewentualnie można pozycjonować subdomenę z 301, jak już nie umiecie sobie poradzić...

Większość robotów traktuje "-" jak spację, w efekcie "e-słowo" to słowo "e" i słowo "słowo", a "esłowo" to jedno słowo "esłowo" (słowo "słowo" i słowo "esłowo" to dwa różne słowa). :)))))

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności