Skocz do zawartości

Linkowanie własnych stron


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam pytanie jak najlepiej polinkować swoje strony (najmocniejsza wartość równo podzielona między 3 strony) ?

Czy każda z każdą czy A->B , B->C, C->A (Strony A,B,C mają różną ilość wychodzących linków), czy też może jakoś inaczej ?

Z tego co czytałem to PR najlepiej będzie podzielony w przypadku każdy do każdej, natomiast inne źródła piszą, że wartość wymiany wzajemnej linków będzie miała coraz mniejsze znaczenie. Proszę o pomoc co wybrać ?

Pozdrawiam Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razdwaraz.JPG

Zakładamy, że mamy taka samą ilość stron zaplecza, wszystkie są powiązane tematycznie i podlinkowane pod prawidłowymi anchor-textami. Prostokąt na samej górze to pozycjonowana przez nas strona. Jeśli chcemy aby zaplecze było mocne redukujemy ilość linków wychodzących.

Wariant pierwszy:

- każda ze stron zaplecza prowadzi do pozycjonowanej strony

- każda ze stron zaplecza ma tylko 2 linki wychodzące (1 do głównej i 1 do innej z zaplecza)

-?- czy podlinkować zaplecze każda strona z każdą? (oczywiście pomijając linki obustronne) - to budzi wątpliwości

Wariant drugi:

- każda ze stron zaplecza ma tylko 1 link wychodzący

-?- ten wariant bardziej przypomina naturalne linkowanie, im wyżej w kolejności tym bardziej wartościowe strony

Moim zdaniem drugi wariant jest lepszy. Tylko wydaje mi się że zbyt mała ilość linków wychodzących tez potrafi zaszkodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

moim zdaniem ani to ani to:) (chyba ze sie myle to niech ktos mnie poprawi) Zapleczenie nie powinno byc w jaki kolwiek sposob linkowane ze soba. Linki wychodzace z zaplacza (najlepiej o tematyce tej samej co serwis pozycjonowany) powinne dotyczyc tylko tegoz serwisu, ktory jest pozycjonowany. A gdzie linki do zaplecza? ano trzeba takie zdobyc:) ale co ja pisze, przeciez wszystko jest na forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o taki sposob linkowania strony przy uzyciu wlasnego zaplecza

linkowanie.jpg

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego obrazka - wszystkie strony sa powiaqzane tematycznie.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście to bym zrezygnował z linkowania do zaplecza 5. głównie chodzi o to żeby nie można było w łatwy sposób powiązać zaplecza międzysoba.

P.S.

z zaplecza można też linkowąc do jakiś innych stronek, tak żeby wygladało to naturalnie.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności