Skocz do zawartości

Witam i Zapraszam


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich na naszym forum.

Nazywam się Michał i jestem założycielem strony https://lepper.blogspot.com , która znalazła się w ogólnopolskich wiadomościach. Wiele osób się zastanawiało w jaki sposób uzyskałem tak świetne wyniki z hasłem "kretyn". Otóż jest to zasługa optymalizacji i pozycjonowania.

Założyłem to forum z moim bratem, Kubą (który się napweno niedługo przedstawi sam). Celem tego forum jest otwarta rozmowa na temat wszystkich sposobów optymalizacji i pozycjonowania (tych "etycznych" i nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przyjęcie zaproszenia.

Mam nadzieję, że to się rozkręci :)

Zaraz dodam link ze strony https://lepper.blogspot.com to ktoś powinien wejść. Od czasu artykułu w GW mam ponad 1000 wejść dziennie. W dniu artykułu było ponad 5500 :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przyjęcie zaproszenia.

Mam nadzieję, że to się rozkręci  :)  

Początki są najtrudniejsze ;-)

Zaraz dodam link ze strony https://lepper.blogspot.com to ktoś powinien wejść. Od czasu artykułu w GW mam ponad 1000 wejść dziennie. W dniu artykułu było ponad 5500  :shock:

Wydaje mi się, że jeszcze przez jakiś czas ten poziom oglądalności się utrzyma - ja osobiście dowiedziałem się parę dni wcześniej wirusowo - i w ten sposób rozesłałem newsa dalej. Zatem wiadomości jeszcze powinny krążyć po polskim Internecie...

Aż dotrą do pana L. - ciekawe czy zareaguje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rozesłanie wiadomości :)

Jestem bardzo zdziwiony i mile zaskoczony, że zrobiło się to aż tak popularne. :shock:

Nie wiem czy pan przewodniczący korzysta z internetu, ale napewno ma kogoś kto umie czytać, więc jest szansa, że dotarł do niego artykuł z Gazety. :)

Może zawsze u mnie wykupić serwis SEO, żeby pod hasłem "kretyn" pokazywało się coś innego.

Ale nie wiem, czy ze względów moralnych bym to zrobił. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i ja mam nadzieję że sie naucze czegoś więcej niż do tej pory, gdyż zauważyłem że pozycionowanie jest taką jakby "tajemnicą"

Może zawsze u mnie wykupić serwis SEO, żeby pod hasłem "kretyn" pokazywało się coś innego.

Ale nie wiem, czy ze względów moralnych bym to zrobił.

mam tylko nadzieję że Pan L wie że takie wykupienie wiąze się z wypłatą wysokiej gotówki i że trzeba wziąść poprawkę że ceny obowiązujące w takowych tranzakcjach są takei jak na świecie a nie jak w polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na naszym forum :)

Zadawaj jak najwięcej pytań i *tajemnica* przestanie być tajemnicą.

mam tylko nadzieję że Pan L wie że takie wykupienie wiąze się z wypłatą wysokiej gotówki i że trzeba wziąść poprawkę że ceny obowiązujące w takowych tranzakcjach są takei jak na świecie a nie jak w polsce

Skoro Pan L. wydaje 30,000 pln na swoją ochronę, to myślę że stać go byłoby na to.

Ale i tak bym tego nie zrobił. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam Was wszystkich na naszym forum.

Nazywam się Michał i jestem założycielem strony https://lepper.blogspot.com , która znalazła się w ogólnopolskich wiadomościach. Wiele osób się zastanawiało w jaki sposób uzyskałem tak świetne wyniki z hasłem "kretyn". Otóż jest to zasługa optymalizacji i pozycjonowania.

Założyłem to forum z moim bratem, Kubą (który się napweno niedługo przedstawi sam). Celem tego forum jest otwarta rozmowa na temat wszystkich sposobów optymalizacji i pozycjonowania (tych "etycznych" i nie).

Miło wpaść na takie forum - optymalizacja stron staje się coraz popularniejsza a o sukces nie jest łatwo - ten z kretynem był bardzo widowiskowy

może i ja dowiem się czegoś nowego

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Mam nadzieję, że to się rozkręci

Jak teraz wszyscy widzimy, rozkręciło się nieźle i w ciągu kilku miesięcy.

I tak się zastanawiam, czy przypadkiem powstanie forum to nie częściowa zasługa Pana Posła ?

PS. Szukałem początków tego forum.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności