Skocz do zawartości

Przeniesienie domeny na inny serwer a SERP


Janek

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz chyba ma piszę chyba bo też będe robił porzadki u siebie na serwerze

I piszę chyba bo tego nie robiłem.

Aczkolwiek może pozycja zostanie

Sam nie wiem

ale potem wszystko powinno wrócić do normy

chyba że zrobisz 301 ze starej na nową.

Nie długo będe wiedział za jakiś tydzień ,dwa ;)

Ktoś tu zaraz pewnie coś mądrzejszego napiszę

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że zrobisz 301 ze starej na nową.

Nie długo będe wiedział za jakiś tydzień ,dwa ;)

Witaj Kill Bill'u 301 stosujesz w przypadku przelania PR ze starej domeny na nową a ja pytam o przeniesienie ze starego serwera na nowy a przy utrzymaniu tej samej domeny.

Pozdrawiam

J.

Ciupagi z Helu na export

"Jak żech cyckoł (ssał) ta kartka, toch myśloł, że to jest kotlet. Trocha było ciężko, bo był niedosolony" PAP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności