Skocz do zawartości

To ja tez zrobiłem...


MMP

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Niestety z zawirowaniami związanymi z registerfly, gdzie była zarejestrowana wcześniejsza domena musiałem przenieść precla pod inny adres - https://www.arty.freehugs.pl/

Postaram się go bardzo szybko zindeksować.

Linkować będę także wpisy, anchorem zazwyczaj będzie tytuł jaki został podany. No chyba że będzie zbyt długi.

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AQQry gdybym dostał jakiś mail z RF że domeny wygasają to pewnie bym to zrobił :)

-------

Coś widzę że nie kwapicie się do dodawania tekstów. To wprowadzam bonus, wszystkie notki będą linkowane przez 2 tygodnie za moje punkty z e-weblinka. Anchorem będzie tytuł notki, no chyba że będzie za długi to się wymyśli coś krótszego. Coby zindeksować i dodać mocy waszym wpisom.

:)

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja radą na małą ilość artów jest - Spis.PresellPage.pl :)

W koszu lądowałem bo admin stwierdził że linkuję do famy linków :)

Aktualnie Spis jest w takiej formie że każdy może stworzyć swój opis do Precla i mówiąc szczerze wolę jak każdy twórca sam doda swojego precla.

Pozdrawiam

Cez

Wyjątkowe szkolenia o marketingu internetowym!

Współorganizowane przez

SprawnyMarketing.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CezAre, nie wiem czy to Twoja sprawka czy zapowiedź bonusu ale przybyło parę artów ;)

Linki właśnie dodałem do e-weblink.com, mam jeszcze trochę punktów coby zlinkować więc DODAWAĆ :]

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam;

Cos ci ten preselek nie dziala. Przejsciowe to czy juz sie nie pojawi ?

Pozdrawiam

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności